Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en kIl oldugunuz topcu

bejawe

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım sen hala bana gelir hakanı tartışırsan ne diim adam 15 senedir milli takımda istikrarla oynar bilmem kaç yüz gol atar avrupalılar adama boğazın boğası die isim takar hala eleştiri keşke her gs ye gelen forvet hakanın yarısı kadar iş yapabilse başka bişi istemem yeni bi hakan tartışmasınada gerek yok milli takımdada yok artık gs lilerden başkasını ilgilendirmez hakan bizim için o ne kadar isterse bu takımda oynasın onun yaşattığı sevinçler yeter
Sosyal ağlarda paylaş

eternal okadar uzun bi yazı yazmışsın ama hakketen boş bi yazı olmuş tenbrik ediyorum bu kadar uzun bir yazı yazıpya bom boş ifadesiz ve futboldan hiç bir şekilde anlamamanda bu yazınının ne kadar gereksiz oldugunu ortaya koymuş birde utanmadan objektif diyorsun ya gülüyorum sana hakan kraldır hakanın gol atmadıgı,atamadığında bile press,paslarıyla,çapraz koşularıyla hava hakimeti ve indirdiği toplarla ne kadar onemli pozisyonlar yarattıgını göremicek kadar fanatik ve kıt bir insansın hakan en kötü oynadığı maçta bile en az 2 3 çok tehlikeli gol olabilcek pozisyon yarratıgı dünkü maçta ve erciyes maçında görüldü daha iyi izlemeni isitoyrum hakani,hakani sadece gol atamıyor diye eleştirmessin hakan oyuna inanılmaz bir katkısı var illa gol atcak diyede bişi yok benim için yaptıklarıda onemli daha dikkatli izle ondan sonra boş beleş yazılar yazmamayı örenceksin
Sosyal ağlarda paylaş

oha hakan şükür'ü kıskanıyorsunuz yazmiş.. ohaa, ya benim 30 tane gs'li arkadaşim var. Bir kişi hakan şükür'den haz etmiyor. Ben oldum olası kılım bu insana...

"Fenerbahçeye gelsem ya KRAL ya İmparator derler.. " demiş, FB'ye gelse o fb'de durdugu sürece FB'yi şerefsizim sallamam. Harbi sallamazdim yani..

Zamaninda UEFA'da falan güzel golleri var, o zamanda şabandı ama biraz daha balık bi şabandı :)

Gel gelelim, ben artik bazi galatasaraylilarin belirli bir program kullandigini düşünüyorum.. içine bi kaç cümle yazıyorsunuz. Sonra o program içine bi kaç cümle katiyor.. Ne bilim,

Hakan sükür'ü kiskaniyorsunuz; "Hagi'den iyi yabancı tr'ye gelmedi"... Süper forvet "UEFA'yı aldık", manyak oynar. "Real'e de koyduk."
Sosyal ağlarda paylaş

hakanın geçmişini inkar edenle bi kere konuşmam gerek yok.
şimdiki futboluda golculukse olay berbat ötesi.ama attırmak pozisyon hazırlamak defansı hırpalamaksa hala ilk 3ünde tr forvetidir bu özellikleri söz konusu olduğunda.

eve fenerin böle bi değeri olmadığı için kıskanıolar.kimisi de takdir edio,onlara da lafım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal
pati
§ 23 Mart 2006, Perşembe - 14:28 [ özel msj ]
Abi kaydadeger şeyler degilki bunlar Brezilya defansını niye dagıtamadı bilmem kaç sene önce veya niye hiç ingiltereye gol atamadık biz. =)

bu mantikla sizin superstarlarda yalan oluyo be alicim
anelkaydi alexdi appiahdi niye bisi yapamadi milana o zaman?

sorunun cevabida nobre,tuncay,aurelio,appiah bide cihan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...