Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

f9 czde orcları önüne katınca

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

öncelikle şunu açık bir şekilde ifade etmek istiyorum.
F9 u tanımam muhabbetim yoktur. Ama kendisi zaten tanıtıyor yaptıkları ile. Kulaktan dolma değil bizzat gözlerimle gördüklerim onu takdir etmeme yetiyor. Ya o f9 bilmem kaç kez geldi yattı partisiyle dediiğiniz braveheart clanında kaç kişi legit_? Düne kadar sırf GM tarafından incelemeye alınacak diyerek clan dağıtıpta yaptığınız dupelerin bulunmaması, yan charlara erişilmemesi için bari bir iki kişi gitsin diyerek clanı dağıtmanız. Sahtekarların olduğu bir ortamda bu kadar ahkam kesmeyin. F9 un +8 shelleri yokken lvl60-61 vatandaşların üzerinde +8 shell setleri ile dolaşmakta. Eğer biraz olsun insanlık onurunuz varsa ya susun yada burada sütten çıkmış ak kaşık gibi boy göstermeyin. Lanet yağdırıyorum şu an o kişilere, bu oyunun içine ettikleri için. Umarım bunun acısını fazlasıyla çekerler.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes biseyler solemiş bende soliyim bari F9DeviL bi kere bu oyunu mukemmel oynuyo bence en iyi oynuyanda Eric. Neyse Ben bu oyuna başladıgımda o adam 70 lvl di bide insane_mage 69 lvl di 2 novayla harpy donyodu :D bildiklerim tabe ama KO zamanında breth e F9 dan başka giren bilmiyorum suan da genelde ole olyo insanların iceri girmesi icin cok tanklk yaptıgını gordum.bunda 1 ay once falanda orc town arka kapıda ben tanklık yapcam butun mageler girsin nova atsın dedigini bilyorum vs.vs. Bence bu adam oyunda ki ilah google a F9DeviL yaz onun videoları cıkyo daha da bisey demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

@PiCaLLo_TR

ya ben senin sevmeni ya da sevmemeni yargilamiyorum yargilayacak pozisyonda da değilim... ama 1 yerde f9 a hak veriyorum... türkleri sevmeme konusunda... ko ya başladiğimdan beri türklerden (ko'daki) (hepsinden değil) nefret ediyorum... ve f9 u yaptiklarindan dolayi da takdir ediyor ve siviyorum.. söylemleri beni ilgilendirmez....
sonuçta hepimiz cips yiyen insanlariz diyorum ve ortami yumuşatiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

@axicocuk

Kimse Brethe F9 sayesinde girmiyor. F9 gibi bircok saglam warrior hep berbaer giriyoruz cogunluk alinirken orada oluyorum. Benim charimin gucunle alinmiyor tabii :D :D ama ekibe dahil oluyorum. F9 la alakasi yok olayin anlamsiz bir sekilde burada inatla propogandasini yapmanizi anlamiyorum

Benim clandan Barbaross Jackalious bir cok mage romeo srarthur orada oluyoruz
Chantigo ve clani orada oluyor
Maximus ve clani orada oluyor
Bilinc ve clani orada oluyor.

F9 ise yukaridan yazarak sadece show yapiyor. Breth alan F9 degil emin olabilirsin. Bir dahaya yukarda saydiklarimdan birinin ustune tp ol ve seyret.

Bu forumda her baslik sacmasapan yerlere kayiyor birileri birlerini biyerlere getiriyor bisey tartislirken baska sey tartisilşmaya baslaniyor ve abuk bir sonuc cikiyor.

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 15:25 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 15:26 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Dupeyi , hack'i vb. seyleri sadece Türkler yapıyor sanıyorsunuz di mi ? :)

PiCaLLo_TR Kurtlar Vadisi Mod : ON

[spo]"Siz Asgada Deru Keserken , Biz Cz de Insan Kesiyorduk"[/spo]

Bunun üstüne yorum yapmayin , geyik yapiyorum :) ve gidiyorum. F9 a da hatred a da ... cok cok selamlar , öptüm onlari :)))
Sosyal ağlarda paylaş

@JadeReal
ablaciğim dediğim şeyi yanliş mi anliyorsun ben mi yanliş anlatiyorum?
tabiki ben de sen de bilioruz ki 1 warior tek başina bret i alamaz... hattta 1 parti hepsi lvl 70 olsa bile çok zor bir olay... f9un tek başina almasi imkansiz... elbette birileri var orada onun yaninda.. ama demek istediğim şey, ben her seferinde f9 sayesinde bret e sızıyorum... üstüne tp oluyorum... eğer "tp on me i am @bret" yazmak şov ise bence siz de yapin... kimse bu şovdan dolayi sizi kınamayacaktir eminim...
Sosyal ağlarda paylaş

Pico sende kurtlar vadisi ozentiligi laflarinla girgirla karisik sacma sapan seyler yazma senin ne zaman asgada deru keserken cz de kimlerin ne zaman np topladigini ben biliyorum. Bizden bir farkin yok. Herkezle beraber kastin herkezle berberde cz de dolanmaya basladin :)))

Bende senin humanken son vurus yapmak icin partilerin pesinde gezdigin ezik donemlerini bilyorum..

Gereksiz seyler yaziyosunuz. F9 kucuk bir cocuk daha yeni delikanli oluyor :) Isi gucu Ko da kiz tavlamak :)) kral oluyo yukardans acmasapan seyler yaziyo.. Her tanidigi bayan chara yukardan opucuk yolluyo :)))) oyunu cogumuzdan daha fazla eglenmek icin oynuyor olabilir ettigi kufurleri bir Turk ona yazdiyriyor buyuk ihtimal ne yazdigini bilmiyor ama buda onun ne kadar bos bir kisilik oldugunu gosteriyor.

AY cok bayici bir forum bu paticik :D

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 15:32 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@axicocuk

Ben seni anliyorumda senin friend listende o vardir onun ustune tp oluyorsundur:DD Ama bu onun iyi oyun oynadigini gostermiyor. F9 la beraber ayni anda Brethe girip belki cok daha fazla adam kesen var hatta tasa bile vurdugunu gormedim F9 un :))))
o birinin ustune tp oluyor ve tasin arkasinda bekleyip ustume gelin yaziyor :D :D

Ben de diyorumki adami bu kadar abartmayin :D :D tabii 70 lvl bir warrior is gorecek ama Allah gibi bahsediyorsunuz ..
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar cok bayan varki siz bilmiyosunuz f9devil de kız tavlamaya calıstıgını daha oncede duymustum 0_o kereta neler yapıyo asdasdas xD

jade ile pico nun oldugu topicde yazı yazmakdan daha zevkli izlemek bence bakın sizde xD

[ Mesaj 21 Mart 2006, Salı - 15:39 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
endless_night
pati § 21 Mart 2006, Salı - 15:36 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

o kadar cok bayan varki siz bilmiyosunuz f9devil de kız tavlamaya calıstıgını daha oncede duymustum 0_o kereta neler yapıyo asdasdas xD

Ehehehe F9 sayesinde bizde isimlerini ogreniyoruz bayanalrin :D

Bana bile opucuk yollamisligi var :)))))) Annesi yasindayim ahahahaha

Sacmasapan bir tip yau
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakasi var yazilana cevap veriyorum
Picallo demis kurtlar vadisi MOD ON:))))))
ahahah bumu alakali topicle???

Biri demis F9 Allah tas aliyo :D e goruyorum ki tasi o almiyo cevap yaziyorum :D

Biri picallo ile beni ayni topicde goruyo gaz veriyo ahahahha

Paticik iste zaten sahipsizde kalmis onune gelen sovuyo.. Allah sonunu hayretsin.
Topic patlatan ben degilimki her yazdigim yazilana cevaben yazilmis seyler :D

Akillilar iyi okuyun eheheheh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...