Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

windows live messenger artık herkese açık

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bağlantı sorunları çok yaşyıor musunuz?

eğer öyleyse 7.5te kalcam yoksa geri gelebilir beta ya

bi de güncel versiyon hala 0566 mı?

edit: bir de elinde live mail(dikkat messenger değil)
davetiyesi olan var mı?

varsa buraya ya da öm ye yazar mı?

[ Mesaj 24 Mart 2006, Cuma - 20:04 tarihinde, fastreloader tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gruplarda kaç kişinin online kaçının offline olduğunu bile göstermiyo bu beta ya? nesini beğenicem bunun. tasarımı hiç hoşuma gitmedi zaten. ayrıca son betadan bahsediyorum. amaan banane ya allahın dandik messengerı işte versiyon çok önemli sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece blocklananlar'ın yanında işaret çıkmıyor. Üstüne gelip beklediğinizde blocked yazıyor. İşaret çıkıyor ama kapatıp tekrar girince siliniyor.

İşte size bulduğum bir örnek. Patchler ile msn8 böyle tatlı ve sade hale gelebiliyor. Çok beğendim.

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 18:27 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

ya bana arada şey oluyor, rastlayan var mı diye sormak istedim
mesela nickimi dory[darkfin] yapiyorum, 1 saar sonra darkfin'i siliyorum dory kaliyor, 1-2 saat sonra bi anda darkfin geri geliyor-oha- yani bi onceki nicki aliyor boyle, noldugunu anlamıyorum sizce haçeklendim de haçekzor arkadas benle dalga mı geciyor? :)

edit: typo

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 18:59 tarihinde, dory tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...