Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacklendm... -_-

Crydan

Öne çıkan mesajlar

Hacklendm nasıl oldu bilmıorm ama oldu birden dc oldm ve girdigimde( bu bi 5 dk mı aldı) moradonda cırılcıplaktm... Butun itemlarım olmasada demir baslar gtti diyebilirm.. Full shell +7 galve+8 lopus pendant falan filan digerlerini aktaramadı heralde oyuna girerken birini kopardm ...
Bildiginiz bi kol admın mail ı warsa solerseniz severinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

aga geçmiş olsun premium var mıydı?
bende zamanında hacklendim lvl 61 warrıorum (kertenqele)
çitin set +7
çitin şell pauldron +6
takılar str 9
lupus pendant
raptor +7
vardı hacklendi gm le konuştum ...
ama adamlar kayda bile almadı o sıra şifre deişmiyodu hata veriyodu..
ko dan ke ye geçişte
yeni bi site geldi ve benim çar tamamen gitti ..
premium yok die gm ler ilgilenmedi...
ama sonuçta yeni site geldi die hacklendim ve karakterim gitti..
Sosyal ağlarda paylaş

İçini karartmak istemem ama premium olsa da alamazsın dicem.. Neden dersen bende hacklendim..Charıma rollback attırmak istedim üstelik de her ay Gold premium alan bir üyesiyim oyunun charıma rollback atmadılar.. Zaten atsalar bile charındaki itemleri geri verseler dahi o itemler düpe oluyo ve bi daha ki düpe wipe da gidiyo.. Çünkü aynı itemlerden 2 tarafta da olmuş oluyo ve ilk düpe wipe da itemlerin gene siliniyo... NE diyim geçmiş olsun inşallah tekrarını yaşamazsın... :(
Sosyal ağlarda paylaş

"cresp1" adresi Texas office in adresidir fakat aynı şey benim başıma geldi arkadaşım.şifremi resetlememiştim adam bir güzel kendi mailine resetledi şifresini char ve itemler gitmişti ama sadece "premium" un yüz suyu hürmetine charı geri alabildim ama hala maili deiştiremedim ve o verilen adrese de mail attım fakat hiç bir cevap 3 haftadır gelmedi ve bir sonuç çıkmadı. uzun zamandır "roll back" attırabilen duymadım ve tek çaren kalıyor eğer "texas office" i arayıp biraz tehdit edersen belki bir sonuca ulaşırsın sanırım gm ler "roll back" atmıyorlar ya da atamıyorlar(istek meselesi mi bilmiyorum)..Texas ın yerel saatine göre aramaya çalış ama çoğu zaman cevap vermiyorlar ben aramaktan yıldım inşallah sen bu şekilde itemlerini geri alabilirsin.
sonuç itibariyle "gm" den hayır gelmez ...............
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük geçmiş olsun aynı olay bu sabah benim de başıma geldi saat 05:00 da kapattım oyunu. Sabah giderken açmadım hiç. Okuldan öğle tatili için geldiğimde charımı çırılçıplak gördüm... Accountu kurtarabildim ama itemler gitti, ben de rollback filan istemeyi düşünüyodum ama dediiniz kadarıyla çok büyük yardım gerek içerden... Artık arkadaşlara kaldık desene .....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...