Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boyle bir addon var mı?

gdspll

Öne çıkan mesajlar

Biraz kurnazca olacak yalnız sadece merak ediyorum, birinin beni seçip o an uzerime cast etmekte spelli gosterecek yada buna benzer bir tehlikeyi haber verebilecek bir addon varmı? Ornegin manuel olarak birini seçip assist yaptıgımızda kime calıstıgını yada bizemi cast yaptıgını farkedebiliyorum ama bunu otomatik yapıp bana haber verebilecek bir addon varmı, en azından beni seçeni gostermesi yeterli..
Sosyal ağlarda paylaş

www.curse-gaming.com

Buradan birçok addonu bulabilirsin eger yanlış anlamadıysam SpellAlert senin dedigin olay.
Ben Discord mods kullanıyorum unit frame'lerde targetın targetıda gösteriyor.

Küçük bir güzel ayrıntı vermek isterim discord unit frames kullanıyorsan istedigin mesafeden "inspect" atabilirsin :)

Hatta abartıp Farmdan stable'a far sight atıp ordaki bi adama inspect atabiliyorsun komik ama eglenceli :)

[ Mesaj 19 Mart 2006, Pazar - 01:22 tarihinde, CapriceXante tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

SpellAlert cast edilen buyuyu gosteriyo.
biraz ayarsan karsi tarafin attigi buyuye bagli olarak senin ekraninda casting bar cikmasini da saglayabiliyosun. boylece karsi tarafin buyusunu bitirmesine ne kadar kaldigini anliyosun=stun'i 1. saniyede degil de son saniyede vuruyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Carnival Enemy CastBar = düşmanin o an acast etmekde oldugu bütüyü,Kazandigi veya kullandigi şeyleri bar şeklinde gösterir misal reju,renew,spring,evasion,berserker rage,fireward fire ball castederken ne bilim shadow bolt atarken aimed shot atarken vs

Spellalert = üsttekinin barsiz yazi ile olan versiyorunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Mouse target miydi hangisiydi o düşmana tikladigin anda kenra bi tane daha player frame cikarip o adamin targetini gösteriyordu.

misal
1ler benim avatarim olsun 2ler düşmanimin 3ler de dost/düşmaninin targetinin avatari olsun

Şu şekilde
1111111111 222222222 333333333333

Gegonla perkulator un movielerde vardi bakindim bakindim ama bulamadim hangi addon olduğunu ayar oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard addonlara izin veriyor ama bazi addonlari yasakladigida oluyor. curse gaming vs gibi sitelerde bulunan addonlar henuz blizzardin yasaklamadigi addonlar. mesela druid icin best form diye bi addon vardi onu curse gaming gibi sitelerde bulmak mumkun degil. öte yandan carnival i yasaklicaklar gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

carnival benim anlattigim seyse yasaklanacagini sanmam. cunku combat log'dan bilgiyi alip buyunun suresine gore cast bar cikariyo.

combat log'dan alinan bilgileri yansitan addon'lar sorun cikarmaz. ayrica blizzard oyle cart diye de banlamaz merak etmeyin.

[ Mesaj 19 Mart 2006, Pazar - 18:59 tarihinde, riglous tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Target's Target seçeneği artık bütün unitframelerde gelmeye başladı. Benim dediğim başka düşünün ki grup pvpsi yapıyorsunuz 2v2 iken 1 kişi daha geldi ve bir büyü cast etmeye başladı cast ettiği büyüyü görüyorsunuz ama hedef değiştirmeden kime cast ettiğini göremezsiniz MouseTarget bunu sağlıyor. Hedef değiştirmeden mouse'un üzerine geldiği kişinin hedefini gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...