Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stuner bir ilki yaptı

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

clandan yazılar geçiyo hadi TS ye geli pl yapalım sonra 1-2 dakka kimse bişey yazmıyo anlıyorum ts deler konuşuyolar clandan hayatımın en büyük floodlarını yapıyorum party pls die ama yok party atan yok

ertesi gün: party atıyo clan girmiyorum. 5-10 dakka sonra clandan name change yaptığını anladığım birinin esas nicki neydi die soruyorum gene cvp yok

"cvp yazmayın sakın stuner'e a.q" die bi tepki verdim sonra bugra dedi buydu nicki bu yaptı. biraz atıştım sonra haliyle nie kimse cvp yazmıyo die moron gibi oynuyoz die sonra angelfall girdi slm yazdı slm felan ne oluyo dedi dedim böle böle dün neden party atmadınız duymadınızmı ayıp deilmi
"belki party fulldü" yazdı sonra banladılar clandan :D

bi sebeb bi şey yok. heaven borumu cypher 1.si :D:D

ama bişeyi unuttular Children daki +8 mirage swordu gelmiş msn de ne yazıo kolpa

angelfall: o ms bugün bana gelecek
ben: lan sen kimsin kolpa
angelfall: görüceksin

her tarafın ateş olsa ne olur şimdi işteyim eve döneyim bi ilk yapacağım iş bug yoksa eğer şu clanı kurmak

angelfall_childrennin_eline_bak

olacak :D

uzun lafın kısası angelfall 'un +8 ms una bi güzel ÇÖKTÜMMMMMMMMM

stuner bir ilki yaptı cypherı soyan clanın liderini soydu ahahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

bunun ovunulcek yanı yok ama olaylara farklı acıdan bakarsak adamLAR cok kisinin canını yakmıstır sızın o clana gırmenız buyuk bır hataydı. gerci human dan orc olup alam lvl lı admalr o clana gectı ama yakında soyulduk dıye bagırırlarsa hıc sasmamak lazım.ee admalar herseyden sabıkalı adı cıkmıs 9999 ınmıyor 9998 e derler.
neyse bıde ıgne onlara batsın ıyı yapmıssın dıyelım
akıllansınlar bıraz
Sosyal ağlarda paylaş

aynısı dun banada oldu eslantda hq cıktı dediler.
2 tane priest geldi clandan bide kendi priestimi getirdim..
clana yazdım 1 asas c1 eslanta gelsin acil die.
Kimsede ses yok clanda nerden baksan 10 tane asas var dedim heralde czdedirLer yazıyorum yazıyorum Kimse yok ondan sonra warrior var cok iyi bi ark dedi ben geliyim mi?
dedim gerek kalmadı 960 la kestim ama ks ciler geldi aldılar kutuyu :D

lafım ona bende dun akşam cıkıcaktım clandan..
ama başka girecegim clan lideri dedi bug geçsin alıcam die.Benim Clanlarda bulunma sebebim..Muhabbet,Makara vs vs oldugu için yoksa Takılmam Clanmıs felan :D
Yeni pach gelsin Kendim Kurucam Clan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...