Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yetti artık!!! [Fenere saha kapatma cezası]

Smoke

Öne çıkan mesajlar

said:
quamor, 27 August 2003 19:20 tarihinde demiş ki:
sanirim olaya Ali Şen baskan el atmis. kuruldan gecmeden para cezasina donusme ihtimali yuksek.
kaynak internet manyagi bi arkadas. ( saglamdir )[hline]ALI G. MY BITCH

27 agustos 2003 5 eylulde ne oldu :)[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 07 September 2003 00:23 tarihinde demiş ki:
ayrıca nouma'nın 7 ay olayında beşiktaş yönetimi nouma'ya tazminat ödememek adına federasyonu ayalarmıştır ve özellikle 7 ay ceza verdirmiştir

çünkü nouma'nın kontratında 6 aydan fazla alınacak cezada kontrat tek taraflı fesh edilebilir yazıyordur, diğer şartlarda ise 2milyon$ üzerinde bir tazminat vardır[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum

Meph noumanın sözleşmesinde öyle bir madde yok. Gerçekten bende öyle zannediyordum ama çarşı grubundan bir abimiz yönetimde söz sahibi olanlardna biri noumanın sözleşmesini yayınladı bjk forumlarında mailede yollandı ama açamıyorum istersen yollıyım sende bak.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşlı yönetici, bir basın mensubu nouma'ya neden tazminat ödenemdi sorusuna, sözleşmesinde bulunan bir madde yüzünden ödenmedi dedi ve maddeyi açıkladı

senin yaptığında başka bir yerimle okurum, bilmeden konuşurum, sonunda yine otururum felsefesi heralde[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

tazminat demek aylık maaş demek değil

sözleşme tek taraflı fesh edildiği takdirde nouma'ya 2 trilyon civarında tazminat ödemek zorundaydı beşiktaş ama 6 ay'dan fazla ceza alsaydı bu tazminat ödenmicekti, kontratındaki madde buydu

capiche ?[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

yahu nouma 7 ay türkiye süper liginde oynayamama cezası aldı, sen hangi ülkede yaşıyorsun ?

öyle bir ceza aldı, öyle bir madde var kontratında ve bu madde sayesinde beşiktaş spor kulubünün 2trilyon lirası cebinde kaldı

nouma 3 ay ceza alsa, vede sözleşmesi fesh edilse söke söke alırdı parasını sizden ama cezayı 7 ay yaptırtarak kurtuldu

geçen yıl sayfalarca tartışılan konulara geri döndürme, git oku ordakileri kabullen[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

meph yöneticiler basın toplantısında mı açıkladı bunu? valla hatırlamıyorum ama doğrudur öle diyorsan

benim hatırladığım telegolde ali gültiken genelde türkiyede böyle bir madde oluyor bu kadar ceza alırsan paranı alamazsın dedi nouma da benim sözleşmemde öyle bir madde yok dedi
Sosyal ağlarda paylaş

Allahım ya sana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor. Dediğim şey ööle bi ceza türk futbol tarihinde nerdeyse yok, doping alanlar bile 6 ay anca ceza alıyo. Yani yöneticiler niye ööle bi madde koymaya gerek duysun? Sen gelmişsin bıy bıy bıy hangi ülkede yaşıyosun falan..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...