Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

a gothique clone of yonja

verbatim

Öne çıkan mesajlar

ben gayet sogukkanli ve sakin bir sekilde yazdim, bana diyorsan. senin hakkinda da sert ve terbiyesiz bir sekilde birseyler sacmalansaydi, igrenc resimlerin konulsaydi sen de tanimadigin insanlarin bu siteyi görmelerinden rahatsiz olurdun eminim? gerci ilk gördügümde cok sinirlenmistim resim olayina. su an umrumda degil. büyültülecek bir olay degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür bir siteye "Bulvar Gazetesi" tadındaki yaklaşım yer yer doğru olabilse de siteyi açan kişilerin terbiye sınırlarını yer yer (hmm) zorlamış olmaları, esprilerin kaliteden baya bir uzak olması gibi sebepler dolayısıyla bunun da becerilememiş olduğunu düşünüyorum. Siteden ben kendi adıma rencide oldum, çok yakınımdaki insanlar rencide edilmiş çünkü. Eminim burda siteyle alakası olmamış başka birinin da çok yakın bir arkadaşı, sevgilisi vb. bu tür bir sitede, fotoğrafını da içerir şekilde yer alsaydı o da benim gibi rencide olurdu.
Ha terbiye sınırları aşılmamış olur, fotoğraflar vs için izin alınmış olur (kişilerin fotoğrafları üzerinde hakları vardır, evet internet içerisinde de geçerli bu), kaliteli ve seviyeli bir şekilde gırgırı yapılır, ona hiç lafım olmaz, beni de koysunlar gevrek gevrek gülerim ben.
Ama değil maalesef, terbiyesizce, seviyesizce vb. kötü ithamları hak etmiş.
Yazık ne diyim..
Sosyal ağlarda paylaş

Ortada ki mevzu zaten bir bakış açısıyla "mizzah", yargılamak çok şart değil. Bana sorarsanız, burada delikanlı gömleği çıkartılıp, popülerliğin tadına bakılması daha doğru bir davranış olur, yoksa durum RTE/Penguen/İnek çerçevesinde bir fotoğrafa dönüşür. Kendimizin dalga geçtiği bir konuma düşmek hiç kimsenin hoşuna gitmez, değil mi?

Eğlenin, gülün geçin, üstünde durdukça bu durumlar olduğundan daha "zor" hallere gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...