Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

# endless_night sorunlu mu?

komadayim

Öne çıkan mesajlar

ben sana bişe diyimmi sen katıksız malsın
burda almışın milleti arkana istedini dersin millette eet öl e +1 endless der senin .ötünü kaldırır sende böle her önüne gelene mal mal konuşursun

başkası her topice karışsa konuyla alakasız şeyler yazsa cizse ozman "uleemm konuyu batlatma" olur sen koyunca
"sanane istediğim yere istedimi yazarım" olur
işte senin

hani forumun kuralları vardı bumu kural bide topicde sözü geçen
ben sana anca sabırrrr derim yoksa duvvara derim dicemi

gelen gideni aratır
Sosyal ağlarda paylaş

sana tek laf beyinsiz.....
kimi arkama aldım anca boyle kus kadar beyninle konusursun adam buraya salak bir topic acıyo aynı kafadan iki insanda konusyo kendince sizden akıllısı yoktur xD neyse senin gibi noob adamla muhattap olunmaz ...

[ Mesaj 14 Mart 2006, Salı - 13:21 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sana 2 laf
katıksız malll

bu topic salak oluyo senin her topice alakasız o resmi koyman akılıca oluyo dime buna karşı çıkanda salak oluyo löl senin mallığın bu işte

sen ne yazarsan doru yada yanlış bi kaç yalaka endless haklı endless doru oluyo zaten 1-2 de arkın yazdımı tmm ohhh kralsın forumda ondan sonra ne yazarsan yaz
Sosyal ağlarda paylaş

sTs 1-bence burda kimse kimseyi arkasına toplamıyo:=)

2-öle bişi olsa bile sence nası olcakki ben bi anlam weremedim yazılarına endless bize oyunda rüşvetmi wercek?purilerle alemmi yaptırcak?bedava char mı vercek?item?sc paramısımı karşılıck?

3-sence topladıysa(muamma) bu çevreyi nası topladı?

herkesi arkasına nası aldı?

(bunu kendine yapılan bi saldırı olarak deil bi soru olarak düşün cwbını bekliorum)

ayrıca soula laf atmışsın yalaka die ne alaka kardeşim burda yalakalık yapsan nolcak(ki kimse ööle bişi yapmıo)

hem topii açan arkım sanane endless çatlaksa pckopatsa deliyse manyaksa aklından problemeleri warsa?bu durumda sana giren çıkan nedir?

lütfen bundan sora gerekli şeyler için topic açın...
yada hergün sohbet die bi topic açalım chat kanalı gibi olsun herkes orda konuşsun vsvsvsvsvs.

burası bi forum burda olması gerekenin dışında herşey oluyo(yardımlaşma,bilgi alış-verişi)
bi soru soruyosn hemen n00b lamer,arklar n00b yada lamer bi noktalama işareti deildir...

daha saygılı bi forum olması dileği ile...
Sosyal ağlarda paylaş

bu 10 yasında cocuk canı sıkılmıs abiside obur lamer heralde beraber dalascak adam aradılar piyango bana geldi sans boyle cinslerde beni buluyo....:S

millet bana niye yalakalık yapcak adam karus ben human adamla hatta oyunda dusmanız:P sizin gibiler gelince foruma insanlar tabi tavır alcak ...neyse sizin gibilerin artık sorun cıkarmamısı ve forumdan uzaklasması dilegiyle...

[ Mesaj 14 Mart 2006, Salı - 16:25 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten saçma ve açılmış olması ayıp bir topic. adama karşı bi sorunun varsa oyundan konuşmalısın . bu topiği açan arkadaşın cesareti yok sanırım o kadar. bide ağa lafına gelince nefret ediorum o laftan ve oyunda bana karşı kullananı direk siliorum. endless de çok ii çocuk bence herkes kendine bakmalı önce başkaları hakkında konuşacaksa. şahsen endleside çok çok çok az tanıorum belki o beni hatırlamıcak bile . ama ben bir kişiyle 2 saniye konuştuğumda nasıl biri olduğunu anlayabilecek yaşta ve tecrübedeyim. burdan son olarak diyorumki bu oyunda türklerden nefret edilmesini sağlamayın lütfen. ağa kıl pls ağa yün pls noluo!!! ben yabancı clanlara girdim mesela adamlar clandan yazıolar ve bana soruolar AĞA? ......bilmemnabim ? nedir bu ya. biz bunları cevaplamak zorunda kalmayalım lütfen herkes kendini önce bi toplasın .
Sosyal ağlarda paylaş

her türlü soruya açığım :D

hemen cevaplıyım;
arkasına topluyoyu "gelin mevzu var" gibi anladı herkez o bakımdan sölemedim şidmi ben burda birine gider yapsam mesela marlon a millet beni haksız bulur yada pek sallamaz katılan pek olmaz haklı olsam bile çünkü tanınan biri deilim ama marlonu tanıdıkları için onu savunurlar dikkat ettiysen zaten bu böledir

endless içinde aynı şeyi dedim burda gelip bişe yapınca (her topice noaga resmini koyması) kimse bişe demez çünkü bu forumda at koşturanlardan birisi

he biri çıktı dedi kimse sallamadı herkez yine karşı oldu topic saçma vs vs dedi adamın derdini anlamak bile istemediler ama adam açık açık yazdı "bende aga yı sevmiyorum ama her topice koymana kzıdım" gibisinden bişe dedi bende haklısın dedim endless naptı "sanane istedim yere istedimi koyarım sen karışamassın" dedi buda bardağı tarışıran son damla oldu bende yazdım bişeler

şimdi farzedinki foruma yeni katılan biri daha kimse doğru düzgün tanımıyo her topice alakasız şeyler yazıyo alakasız resim koyuyo endlese oldu gibi bunada sessizmi kalır herkez tabiki hayır

yani ben arkana toplamışın herkezi derken bunu kasteddim burdakiler doru yanlışa bakmıyo birinin lafına katılmak için ismine bakıyo ne derse arkasında duruyolar ben onu demek istedim ama siz nasıl anladınız gördük

bir de yalaka olayına geliyim bak görüyosun soulteamin yaptığı senin yaptığın

"hem topii açan arkım sanane endless çatlaksa pckopatsa deliyse manyaksa aklından problemeleri warsa?bu durumda sana giren çıkan nedir?"

işte bunlar yalakalıktır adamın ağzı yokmu kendisini savunmasını bilir herhalde bunu hep gördüm buda bi raka olayı

son olarak passive ferekli topic açın demişsin senin açtığın topicleri pek gerekbulmadım nedense bunu bi yazında sende belirtmiştin

inşallah defrdimi anlatabilmişimdir daha açık yüzyüze anlatırım herhalde :D
Sosyal ağlarda paylaş

sTs tamam unlu oldun bana dalasarak baska yapcagın bisey varsa onuda soyle hazırlıklı oluyum xD sana diycek bisey bulamıyorum ama suraya yazı yazanların hepsi senden daha zeki bunu bil insanlara tanımadan kim oldugunu bilmeden bos yorum yapma...

beni oyundan tanıyomusun hayır..realden tanıma sansın zaten yok alkoc tanıyomusun onuda tanımıyosun ama sadece kendini haklı cıkarmak için konusyosun ama bosa ne oldugun bellli oluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...