Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Limonata Tycoon

Granader

Öne çıkan mesajlar

Ben oynadim muhtesem zevkli bence.

Limonata imparatorlugu kuruyorsunuz ben 3 saatde bitirdim oyunu ve deli zevk aldım. Tabi adamına gore degisir ben bu tarz tycoon oyunlardan zevk alıyorum. Oyun zoo tycoon, pizza tycoon vs gibi bildigimiz br tycoon.

Kucuk bir limonata tezgahından baslayip sehrin belli bolgelerinde imparatorluga giden bir yol izliyorsunuz. Limonatanız karışımını kendiniz yapıyorsunuz sevilmesse battınız :)

Yarınki hava durumuna gore veya sehirdeki organizasyonlara gore max profit icin bolge degistirmeniz ve limonatanızdaki buzlari ayarlamanız gerekiyor vs.

Cok komplike birsey beklemesin kimse ama dedim ya ben deli zevk aldım ortalama 3-5 saatde bitebilecek bir oyun.[hline]Türk doğdum Türk ölürüm!
Ne mutlu Türküm Diyene!

[Bu mesaj Recall06 tarafından 11 September 2003 02:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eğlenceli oyun demosunu oynadıktan sonra kazaa dan 30 mb full versiyonunu buldum. Yanlız demosunda görüp alamadığım şeyleri 30 mb de hiç göremeyip , doğal olarakta alamayınca baydım. Ama gerçekten eğlenceli bir oyun[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu 1 ay önce falan oynamıştım. Süper zevkli.. Ama belirli bir yerden sonra gelişene kadar buz al, şunu al bunu al acayip bayıyor..

Bir de ticari gerizekalılığımdan mıdır nedir, bir türlü süper gelişemedim yahu. Stadda falan limonata satabiliyorsun. Ama ben günde maximum 20-21 kişiye limonata satabildim..[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
]www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

Valla oynayabilenlere helal! Ben tycoon manyağı olmama rağmen, Lemonade Tycoon ve Big Biz Tycoon tamamiyle bendeki bütün saf ve güzel duyguları aldı...
Bırakın bunları alın Pizza Tycoon'u oynayın bablar gibi :)
Transport Tycoon da ısrarla önerilir.[hline]Bir türk filmi repliği:
"Osman abi, bu görünmezlik ilacı, bunu içince görünmeyen adam kılığına giriyorsun..."
An insanity for gaming ~ iGs
Sosyal ağlarda paylaş

ya harbi ben big biz tycoondan bisi annamadıydım her ne kadar tutorialdakilerin aynısını yapsam da para gelmio zuha :D[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

süper oyun 1 ay falan önce yahoo da görüp oynamıştım
trail hedesi yüzünden çok oynayamadım[hline]fizban, 12 September 2003 19:59 tarihinde demiş ki:
arcane desen uçan kuş durduramaz onu.
---------------------------------------
arcane halısahada 10 uçan kuş gücündedir hehe
Sosyal ağlarda paylaş

lemonade tycoon güzel bir oyun ama 2 -3 saatte bitiyor.
Stadda ortalama 1000 1500 bardak satıyorum.
Herleyi alınca bir amaç kalmıyor ondan dolayı oyun bitiyor benim için.
Gayet zevkli ama 3 saatlik süre içinde. Kardeşimi zor kaldrırım makine başından, baktım olacak gibi değil theme park ı yani roller coaster tycoon u oyna dedim makinenin kontrolünü gene aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...