Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dosya Paylaşım programınız?

Reaper08

Öne çıkan mesajlar

bildiğim kadaryınan, uzun süre aynı serverı kullanırsan tahminen bi 6-7 ay sonra indirme hızın epeyce artıyor, şu ana kadar yaptığın upload/download oranı yüksekse daha hızlı başlıyorsun.

bi de leecher modlar var ki, farkedildiğinde serverdan ve/veya download etmeye çalıştığın adamın sırasından banlanabilirsin.

bak unuttum daha da önemlisi server seçimi, en çok online kullanıcı olan serverı seçmen gerekli, bu aralar DOnkey Server no1 veya crack united mı ne öyle bişiler var iyi olan.

[ Mesaj 12 Mart 2006, Pazar - 18:38 tarihinde, Rahan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand dostum eğer konu çok kılına gittiyse açan ben olduğum için söylerim problem değil. Ben ARAMA butonundan baktım "dosya paylaşımı,dosya paylasimi" olarak ama bu konu gibi hiç konu görmedim.

Tamam o zaman ver bana bir admin söyleyeyim kapatsın ok ?
Sosyal ağlarda paylaş

son sözü patron söyler, kuralları patron koyar, kurallara uyulmasını sağlar, sonra biri uymayınca kurallara uyunuz diyeni suçar...

Bizim bedenci zamanında şöyle birşey asmıştı duyuru tablosunda maçların tarihleri altına
1) Atilla hoca her zaman haklıdır
2) Atilla hocanın haksız olduğu durumlarda birinci madde geçerlidir.

Kuralar konulur, kurallara herkes uymalı ama uyulmuyorsa o kişiyi herkes uyarabilmelidir. Yetkili olsaydım konuyu kitlerdim yada silerdim zaten, ben sadece yetkim olan şey dahilinde arkadaşımızı uyardım. Uyarmak da mı yasak?
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu "uygundur"

şu "googleda ara moron" linkleri koyuyorsunda,
googleda arama yapılmasından bana ne?

insanlar googleda arama yaparak her cevabı bulabilecekse kapatalım forumu?

diper ucubik forumlarda görüyorsunuz böyle şeyleri burada da uygulamak istiyorsunuz.

diğer üyeler sizlerin stres topu degildir!
eger herhangi bir üyenin herhangi bir sebebten ötürü ciddi olarak uyarılması gerekiyorsa, siz yetkiliye bildirirsiniz, yetkili gelir görevini yapar.

üyelerin diger üyeleri rencide edici mesaj atmaması asıl ve birincil şarttır.
Sosyal ağlarda paylaş

senin yaptığın gibi bi ton kişi her topiğe, "yok açıldı", "yok başka bölümündü", "zıvırdı" yazma modası olmuştu bi zamanlar. her aklına gelenin kafasına göre haklı/haksız uyarmaya kalkmasından topiği okuyamıyorduk. o yüzden uyarıların özel mesajdan/düzgün bi dille veya olmadı şikayet tuşu aracılığıyla adminlerin yapması istenmişti.

kısaca istersen; evet uyarmak yasak.

bununla ilgili derdin varsa ki olması en doğal şeydir, paticik.com bölümünde isteğini dile getirebilirsin tartışılır. ama orda tartışılmadan kural değiştirilmeden burda uyarmak yasak.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten ben patide bulduğum birşeyi yeni topik olarak açmıyorum. Her zaman bakarım ararım eğer bulamazsam 'Paticik.com' içerisin de topik açarım..

Brigand zaten Paticik.com forumunda admin var ve ben düşünüyorum ki her zaman kontrol ediyor.
Rahan'a katılıyorum bir moda oluştu ne var ne yok bir kullanıcı girip direk bu konu zaten vardı diye söylüyor.Ben bu yüzden kaç tane Tarih bölümün de yarıda kaldım.Ben bu foruma bilgilenmek, tartışmak ve geyik yapmak için geliyorum ama nedense ben böyle kaç tane konu kaçırdım.

Teşekkürler..

Hangi versiyonu yükleyeyim ya da DC++ da nasıl port açıcam ADSL'e ?

[ Mesaj 12 Mart 2006, Pazar - 19:27 tarihinde, Reaper08 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Uff anlamıyon galiba Rahan ya, şu an sitede kendini göstern tek yetkili karakedi, ona mı öm atıyım? Adam zaten yeterince meşgul bide sizle bizle mi uğraşsın? Bırak da yeni sistemi adam etsin.

Bir hareket yapmadan önce karşıdakinin durumunu göze alırım ben. Ben öm atmıyorum sen istersen atarsın.

Boşverin gitsin yazdım hala devam ediyon. Bırak diyom doğruyu yaptık suçlu olduk mesaj atma kapa konuyu (sorunda bu zaten okuyoruz ama anlamak istemiyoruz)

[ Mesaj 12 Mart 2006, Pazar - 19:32 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman dostum direk "983274892738947234 bu topicten açıldı" demezsin gelirsin araştırır " *Link* burada var" diye uyarabilirsin. Direk içeri girdin saldırdın. Ben bunu öyle algıladım.

Ben araştırdım "PATICIK.COM" içerisinde bulamadım. O yüzden açtım. Eğer varsa bu topikten söyle. ok ?
Sosyal ağlarda paylaş

Aha bi anlamayan daha, tmm kapayın konuyu lafını okumadan cevp yazmış yada anlamamış.

Evet öyle diyerek adama zaman kazandırmış olacam. Eğer arama yapsaydı 5 dakika içinde fikirleri kesinleşcekti, ve forum bir gereksiz ve başka kopyası veritabanında bulunduran başlıktan arındırılmış olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...