Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KafamGirsin Açıldı (cok oldu açılalı)

Queen

Öne çıkan mesajlar

said:
KafamGirsin.net'te kafa sokulan konulardan KafamGirsin.net'in sahipleri sorumlu tutulamaz.
Yazdigi konu üyenin sorumlulugundadir.
KafamGirsin.net Devhochi ve farkob tarafindan kodlanmistir.Sitenin tüm haklari da DeFa'ya aittir.

tüm hakları da defa'Ya aittir'i okuyunca koptum =)
hakları da

Ayrıca sitenin tüm hakları size ait olamaz Devhochi nedir? farkob nedir? defa nedir? yada kimdir? isim midir şirket midir? bu isimlerin bir yerlerde kayıtları var mı?

Tmm bunlar nickleriniz ama nickler biryerlere kayıtlı mı? Dolayısıyla çok saçma olmuş.

Hele hele birilerini eleştirmek için böyle birşey yapıyorsunuz da ordaki google reklalmarını görünce hemen siteyi kapattım. Oradan bile google reklamları ile para çıkarabilmeye uraşıyorsunuz ya...

He bide bi domain bile almamışsınız kendi subdomaininizden buraya reklam yapıyorsunuz bence saçma buda.

[ Mesaj 11 Mart 2006, Cumartesi - 15:49 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat ettiysen Brigand, sitenin tüm hakları devhochi ve farkob'a aittir yazmıyor orada, DeFa'ya aittir yazıyor. ve evet defa diye kayıtlı bir şirket var, ama bizim değil, biz haklarımızı ona devrettik, hatta webistesine (http://www.defa.com) de bakabilirsin, bu ihtimali göz önüne aldın mı peki?. Sen büyük ihtimalle, ek$i sozluk için de michael jackson diye bir şirket yoktur gibi yorumlar yapmışsındır, sanki bizim veya onların yaptığı şey çok yasal ve ciddiymiş gibi.

Ayrıca ben de senin mesajına koptum. Dahi anlamındaki bütün "de"leri birleşik yazmışsın bir de bizim "de"mizle dalga geçiyorsun. Burası ciddi bir yer olmayabilir ama dili yozlaştırmak için bu bir bahane değildir.
Güncelleme: Ayrıca niyetimiz baştan reklam almak değildii. Reklamı "Güzel site oldu, küçük bir reklam alalım da iki üç kuruş kazanalım ilerde hosting masrafı olmasın." diye aldık. Zaten reklamlar olmasa internet şimdiki haline biraz zor gelirdi. Biraz düşünürsen bu sonuca varabilirsin.İstersen ayrıca da açıklarım.

[ Mesaj 11 Mart 2006, Cumartesi - 16:40 tarihinde, Queen tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 11 Mart 2006, Cumartesi - 16:43 tarihinde, Queen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1) ek$i sözlüğe takılmam
2) michael jackson kendi ülkesinde nüfusuna kayıtlı bir isimdir. Devhochi veya fakob vs.. nüfusa kayıtlı mı?
3) defa.com bence şansına denk gelmiş öyle bir şirket sizle alakası yok sırf burda laf yapabilmek için linki veriyorsun. Ne alakası var sizin sitenizle yabancı bi sitenin. Acayip bi site zaten ne sitesi olduuda belli değil.
4) de'Yi ayrı yada bitşik yazmak anlamında demedim. Ayrıca internette yazdığım yazılarıma dikket etiyorum, etmeyide düşünmüyorum sonulçta klavyede yanlış da yazsam anlaşıldıktan sonra sorun yok.
5) oradaki "de"yi ordaki yazı bir copyright yazısı ise "siteyi ben kodlarım haklar da şuna aittir bize de reklam gelirleri vs.. " gibi bir tavır kullanılmaz. Daha yasal dilde yazmalıydınız.

Bunlar benim fikrim tabiiki. Size göre yada başkasına göre doğrudur. Kendi bildiğinizi yapın ;)
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim copyright'ınız yoksa copyright mesajı koymayın yafs =))

notere gidip kaydettirdin mi? :D

Tmm neyse, bak mesela bir ürün yapıldığında halka açık gnu/gpl lisans alınır. Ona göre sizlerin de kendinize göre lisans almanız lazım yahu. Neye göre copyright uyduruyorsunuz ki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...