Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6 Chippara alirsaniz yuzde 7.75 bonustan alti bucuk yilda....

unity100

Öne çıkan mesajlar

Simdi artik Kardvantaj kartla ucus ve alisveris yaptiginizda topladiginiz puanlar 5 e bolunecek !! puanlarinizi isterseniz chippara isterseniz bonusakce olarak hesabiniza aktarip deklare ederseniz artik hodo puaninizla birlesip size cok cok, daha cok yerel puan ve her 12.76 dakikalik cep telefonu konusmaniz basina size 0.04 dakika CEPtoYOURcep ALLcepstoMYCEP hakki kazandiracak !!

hedeheodo do do do dooo bu krrrreeedi kaaar tiiiii..........

yeter beaaaaahhhh !!!!!!!!!!!! indirim yapcaksaniz adam gibi indirim yapin lig puan hesabi yapar gibi kimi kandiriyonuzeaaaahhhhh !!![hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

benim amcam bu reklamları görünce şöyle diyor hep: :)

"parayı nasıl harcayacağımızı biz biliyoruz, siz nasıl kazanacağımızı söyleyin hele"[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

yok öle bişey kredi kartlarında şöle bir olay var

mesela gittim kebabcıya yedim verdim kartımı işte 10.000.000

çekti 10.000.000 lirayı ama onu bankadan hemen alamıyor eğer alırsa %10 komisyonu bankada kalıyor

Artık komisyonu insanlardan almıyolar[hline]Şu imzaları kaldırın yaw

bide çöpü kapıcıya verin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

parayı 30 günde alırsan komisyon yok paranın tamamını alıyosun

yok eğer hemen alıcam ben paramı dersen %5 bankaya kalıyor.

Bizde war ordan biliyorm ;)

Onu geç 4 yıllık denizbank kartımıza 950bin puan fn birikmiş ala ala bitane monopoly alabiliyoruz asdasdsa =)[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...