Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçe - glatasaray [turkiye kupası] çarşamba..

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

numarali konusunda haklisin, abuk subuk herifler var aralarinda toggie.

ama maraton ve telsim cok iyidir.

bu arada toggie ben 22 martta geliyorum sami yen 'e , meraklanma hic cunku siz nasil geldiyseniz bizde oyle geliriz no problemo :)

her zaman boyle olmustur zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bence öyle gelmeyin. bizim grup inanılmaz sinirli şu anda ve sami yen'deki maçı çok büyük bir nefretle bekliyolar. taraftar grubunuzla anlaşıp emniyete gidip durumu bildirin ve münferit gelmenize izin vermesinler toplu halde gelmesseniz çok kötü şeyler olabilir benden söylemesi. eger herseye ragmen toplu gidemesseniz (ki büyük ihtimalle gidemeyeceksiniz ama yine de bilemiyorum çünkü kadıköyde ciddi anlamda cifte standart uygulandı bize [mesela davullarımız içeri alınmadı, ama fb liler almıştı] toplu halde gelebilirsiniz de)

nerde kaldık ya.. toplu halde gelemesseniz üzerinizde sarı lacivert şeyler olmasın. varsa üzerini örten bişeyler mutlaka giyin. saracoglunda milletin kafasına bişeyler atmak biraz zor ama sami yen'de cok kolay lig macında da cok sey atıldı. bence kendini emniyete almak istiyosan üstlere dogru cık.

sol tarafında olucam ben de :)
Sosyal ağlarda paylaş

kufur olayına da iyice taktınız..fb nin taraftarının kalitesini iddaa ettigi olayı anlamadınız..bi taraftar bu isterse en efendi kral k3nk olsun sinirlendigin de istedigini soyler ama binlerce kisi bi takıma kufur ederse burda sorun vardır o cok konusulan kufuru sadece 2 kere soyledi fb liler gs lılar gibi dk lar ca kufur edilmedi..

fb nin kalitesini ali samiyen de de gosterecek her pozisyonda hakeme kosmayacak ya da hakemi yanıltıcı haraketler yapılmayacak..bu yuzden takımımı seviyorum..evet hakem fb lehine yanlıs karar verdi daha once cok ta konusuldu ama hic bi fb li gidip hakeme bagıra bagıra faul bu!! kart ver!! gibi dialoglara girmedi..

size ali samiyende ne olacagını soyleyeyim bunun icin kahin olmaya gerek yok gs lılar kalitesini gosterecek her zaman ki gibi 90 dk kufur edecek taraftarı da arkasına alan gs lılar hakemi aldatmanın bokunu cıkaracak..sora bu macta yenseler bile lig de puan kaybedince fb hakemlerle mac kazanıyo gibi laflar edilecek..

ali samiyeni de var diyosunuz o ali sami yenin ne oldugunu da gorduk gittik yendik geri donduk..

hakem biraz iyi olsaydı gs nin havasını sondurseydi bu macta fb cok daha iyi oynayabilirdi..insallah gs-fb macını daha kaliteli bi hakem yonetir..aldatmacaları yemeyip kart verseydi..yanına gelip kart ver!! diye bogurenlere al sana kart deseydi.. vs vs..

cok komik konusmalarda oluyo gs tarafında avantaj bizde 1-0 yenersek vs olayları..birazda gercekleri konusalım her hangi bir beraberlik ya da fb yenerse fb cıkıyo 3-2 gs yenerse fb cıkıyo..bu macta gorduk ki bi soraki macta gollu mac olacak..biraz mantık lı dusunun yani..
Sosyal ağlarda paylaş

way sen statta mıydın?
2 kere edilmiş sadece küfürler lol. maçın başından sonuna kadar "hepiniz. o.ç." , gfbliler g.. s...ler.. bunları duyamadın herelde kulagına su falan kaçmış senin.

evet gollü maç olucak. 3 tane atarız ama 2 tane yemeyiz.
evet adam gibi hakem verilsin maça. dogru kartı göstersin biz de kart göster diye hakeme itiraz etmek zorunda kalmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi ki maçtan sonra direk yazma fırsatım olmamış :) biraz daha sakin yorum yapabileceğim şimdi umarım...

1) Fener taraftarı küfretmez... evet 90 dakika boyunca haftalardır çalışılan adeta birer sanat! harikası bestelerle küfür etmez... Etmeyecektir de. Anca işte stadın aşırı galeyana geldiği anlarda 3-5 dakika max... Organize küfür olmayacak Kadıköy'de... Burada ki tüm mantıklı fenerbahçeli arkadaşlarında Hasan Şaş kendini yere atıp kıvrandığında terbiye seviyeleri, eğitimleri ne olursa olsun stadla koro yaptığına eminim... Anlık tepkiler.

2) Hasan Şaş olayı... Hasan Şaş Türk futbolunun gürüp görebileceği en çirkef oyunculardan biridir. Maçın ilk yarısında iki fenerli futbolcuya attığı çalımı karşısında helal olsun dememe rağmen kendisi futbol oynamaya değil de rakibini sakatlamaya veya hakemi aldatmaya/etki altına almaya çalıştığı sürece de kendisi hakkında Fenerbahçe tribünlerine katılmak dışında yapabileceğim bir şey yok... O çok tarafsız Lig TV hasanın madde gelip yere atladığı görüntülerini gösterirken dikkat edin Uzak çekimden olaya zoom yapıyor. O sırada Eşşek Kadar lig tv kamerası olayın sadece 1 metre ötesinde... Ama gösteremiyorlar hasana bir şey gelip gelmediğini... Ha hoş aynı Lig TV'nin Şansal Büyükağa'sı ile Erman Toroğlu'su Hasan için hırslı çocuk kazanma aşkı ile yürekten futbol oynuyor diyor... Lol be... Bir ara Tuncay Hasan'a sarılıp insanlık yaptığın da kendimi "Sarılma şu adama" diye bağırırken buldum.

3) Provokatör olan Tuncay oldu maç sonunda :) Hatta dünya centilmeni Gerets efendi Tuncay'a insanlık dersi verdi elini sıkmadı... TV'den Ümit Karan'ın gol sonrası görüntülerini seyretsin günde üç öğün sonra verebiliyorsa kendi oyuncusuna da cezayı versin... Ama olay yaratacak illa ki.

4) Yine elle gol atarak hakemi yanıltan Fenerbahçe'liler olmuş... Rüzgardan yıkılan Ayhan diyorum... başka bişey diyemiyorum.

5) Alex'in sayılmayan golü hakkında yorum yapamayacağım ama Ahmet Çakar ne derse ona inanırım. Okumam lazım. Erman Toroğlu denen adama inanmam söz konusu olamaz sonuçta Aurelio'nun pozisyonuna faul diyememiş bir insan kendisi... "Bak Şanşalcım ne kadar güzel mücadele ediyorlar bak işte Aurelio'nun sol ayağına bir tekme geliyor ama mücadele işte bak bu" Töbe yarabbi ya...

6) Bu işin Ali Sami Yen ayağı var orda tarihi fark atıcaz diyen arkadaşlara iki doz nobre yazıyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Unuttuğum şeyler olmuş :p

7) Her pozisyonda hakeme saldıran futbolcularım olmadığı için ne kadar sevinsem azdır. Sırf bu yüzden bile takımımla gurur duyuyorum. Bu itirazlara prim veren medyadan da bir o kadar nefret ediyorum.

8) Maç genel olarak çok keyifliydi. Aklımda kalan iki pozisyondan biri Hasan Şaş'ın mükemmel çalımı ve Ümit Özat'ın kayarak GS'li bir oyuncudan alışı... Alex'in Frikiğini anlatmak için cümleler yetmez zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke çoğu sözün zaten tartışıldı falan o yüzden yorum yapmayacağım haklı ve haksız bulduğum yerler var, ama keşke son olarak "nobre" yazmasaydın. FB'de şu anda ilk 11de oynayıp da o takıma hafif gelen, kaldıramayan tek adam bence Nobre.. Tek özelliği fırsatçılığı, Türkiye liginde de iş yapıyor bu ama avrupada ı ıh. FB gibi milyonlarca dolarlık transferi rahatça yapabilen, şu ana kadar çok başarılı olmasa bile yavaş yavaş oturmaya başlayan kadrosuyla avrupada iddialı oynamaya çalışan bir FB takımında olmaması gereken, iyi bir forvet eksikliğini hissettiren oyuncu bence Nobre. Tez elden gönderilip yerine daha iyi bir forvet alınmalı bence.

[ Mesaj 10 Mart 2006, Cuma - 02:20 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...