Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçe - glatasaray [turkiye kupası] çarşamba..

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

way'i blocklamak lazım bu forumdan..tam salak mantığı kurmuşun..
ha bi de fenerliler ezdik diyo ya yukarıda allah var diyorum bende..bu maçın hakkı çok net bir beraberlik veya galatasaraydı. hala ezdik falan diosanız ezik kalmaya mahkumsunuz..sırf bu salak mantığınız yüzünden tek işiniz ligde onu da bu sene alıcaz elinizden
Sosyal ağlarda paylaş

fran b@b s3n1n g1bil3rle k0nusmay1 c0k iyi b1l1rim b@b ama sırası degil simdi anladın?

dediklerim den hangisi yanlıs hakem resmen sacmalamadı mı?golumuzu yemedi mi? hasan sas a bisi gelmemesine ragmen adam yuvarlanmadı mı yerlerde?

yeter ya bu kadar da at gozluklu olmayın macta olan gercek olaylar konusulsun surda bi kere..

bi takım cirkefse ve bunu onların yanına bırakmak centilmenlikten cok eziklige kacar..okadar artisligi 40 kusur bin kisinin onunde yaparsan kufuru yersin..(stad la burayı bir tutanlara da hll diyorum baska bisi demiyorum)

bi mac gosterin bana nobre e cirkef dediler artis dediler bu macta gs lıların yaptıgı artisliklerin hangisini yapmıs??adam 1-2 kere hakem i kandırdı adamın adı artis e cıktı..onun yaptıgı olayların daha fazlasını bu macta gs lılar yaptı?
Sosyal ağlarda paylaş

way
pati § 08 mart 2006, çarşamba - 22:12 [ özel msj ]
--------------------------------------------------------------------------------
bole cirkef takım gormedim..hasan sas ezigi ole artislikler yaptıki fb taraftarının ona kufuru az bile kaldı..abimiz korner e gidiyo ortalıkta bisi yok kendini yere atmalar yuvarlanmalar hll dedik seyrederken bi de oskar verdik..

eger bu mactan sora fb hakemlerle mac kazanıyo derse biri gs i izlesin birazcık..adamlar tekme tokat giriyo ortalıkta sarı kart yok ayhan kendini goz gore gore yere atıyo hemen faul..
bu ornekler uzar gider sonucta bi ben izlemedim macı baskaları da anlatır sorasını..

golumuzu yediler aptal kalecileri aptal aptal oynuyo topu elinden bırakıyo alex havadaki topu ayagınla alıyo golu atıyo neymis faul mus..

kufur olayı cok haklı bence..bi takım bu kadar o .. lugu yaparsa okadar kisi sen .. sın der..

neyse yazacak yıgınla sey varda paticigin futbol bolumunun kalitesini goz onunde bulundurdugum icin burda bırakmaya karar verdim..cunku biri cıkakıp cok kr@l hakem di napsın topu alıp gs a gol mu atsın plx 3hu : dd olaylarına girecegini adım gibi bildigimden burada kesiyorum..
...............................

şimdi çirkef kim ben anlamadım, fb taraftarı küfretmez de bu hareket yüzünden "sonunda küfrü bile ağza aldı" mı yani? komik olmayalım lütfen. ha hasan şaş'ın yaptığı artislik oluyo da tuncayın şaklabanlığı, gs taraftarını kızdırmak için yaptığı maymunluk ne oluyor peki?

gs kendini atıyo falan demişsin, peki fb'de sakatlık var diye topu dışarı atan aykutun üzerine neden fb atak yapıyor? bu mu centilmenlik?

gs tekme tokat giriyo sarı kart yok demişsin, daha son dakkalarda üstüste sarı kartlar çıktı gs'ye, ha haksızlardı demiyorum, ama hani olmayan kartlar? gördüm ben orada?

kaleci ve alex konusunda da bir zahmet futbol kurallarını öğren. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak bu olsa gerek.

bu kadar kalitesiz ve taraflı bir yorum okumamıştım bu sayfaya kadar onu da okudum.

ha son paragrafına gelince... ne olursa olsun küfür için mazeret olmaz, bunu küfre hak doğdu olarak görmen ayrı bir acınasılık. ama tutup burada kendin küfretmen ise laf bile gerektirmeyecek bir şey. "paticik futbol bölümünün seviyesini biliyorum" demişsin, fakat şunca sayfada en seviyesiz, kalitesiz mesaj küfrüyle taraflılığıyla, at gözlüğüyle, hakaretiyle senin mesajındı. Bu kadar terbiyesiz, hakaret ve küfür içeren, insanları gaza getirip kavga çıkarmaya yöneltici ve objektiflikten uzak bir yorum yazdıktan sonra bir de utanmadan bölümün kalitesine laf atman hele ki kendini kaliteliymiş de bölümden üstünmüş gibi göstermen ayrı bir fenomen olmuş. Evet, bir zahmet burada bırak mesajını, daha fazla yazma da bölümün kalitesi artsın biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

$u an bir galatasaray taraftarı olarak yapmamız gerekenin kenetlenmek ve başarıya inanmak olduğunu düşünüyorum...futbolcular buna sene başından beri paralarını alamamalarına,huzursuz olmalarına rağmen inandı biz taraftarlar hala niye inanmıyoruz?mucize değil bu ,100 yıllık müzesinde nice kupalar bulunan bir futbol devinin şampiyon olmasından veya en az onun kadar saygıdeğer ezeli rakibini kupada ve ligde geride bırakmasından daha doğal bişey olamaz...tam destek..2-1 hiç de fena bir skor değil,sami yen'de coşturalım takımımızı..
Sosyal ağlarda paylaş

bunu soleyenler aziz yıldırıma stad olarak kufur eden gslılar mı? aziz yıldırım macı terk etmemis miydi kufur yuzunden? yapmayın etmeyin.. goren de gs cok terbiyeli takım zannedecek..

ki gs kufur ettiginde ortada bi durum yok sadece futbol oynanıyodu..hasan sas ın yaptıgı artislikler gibi ya da gs lıların kendilerini yere atmalar falan yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

küfür eden gs'lılar aziz yıldırım'ın ekonomik büyüklüğünü çekemeyen provokatörlerdir..sağ duyulu bir taraftar olarak aziz yıldırım'a küfür etmem onu çekemezliğimden geleceğini düşünerek küfür etmem çünkü gs gibi bir kulübün kimliğine ters bir başkandır kıskanmam bile olsun varsın borç batağında yüzelim..
Sosyal ağlarda paylaş

@way: hayır aziz yıldırma küfreden gs'liler değil, her türlü küfre karşı olan gsli(ler) söylüyor bunu. hasan şaş kendini yere attı mı görmedim, dikkatimden kaçmış, ha atmış da olabilir ki yapılır normaldir. ama tuncay'ın 2. gol sonrası gs taraftarı önüne gelip yaptığının, ya da aykut un sakatlık var diye dışarı attığı topla atağa kalkan fb'nin hesabını verebiliyor musun? veremiyorsan hasan şaş konusunda da konuşmaya hakkın yok.

ha, onlar ortada olabilir ama onları iğneyle seçip bir de sonra utanmadan "bakın GS bunları yaptı ne çirkef takım" diye kendi yaptıklarını gözardı ediyorsan sonra bir de bölüm kalitesiz deyip kendin küfredersen (ki topicte küfreden sayılı kişilerdensin) ancak kendine güldürürsün milleti

[ Mesaj 08 Mart 2006, Çarşamba - 22:28 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hata fenerbahce de
fener taraftari kufretmez denildigi icin oluyo bunlar
oyle birsey demeyip gs taraftari gibiş bjk taraftari gibi ana baci gitmek lazim 90 dakika. o zaman sorun yok ;)=

yukarda biri de bu macin hakki beraberlik ya da gs idi demis ama neresinden demis onu anlamadim. hakem hakem dediniz, hakem bariz golu iptal etti, mac boyunca tum yere atilma numaralarini yedi ve herseye ragmen yine de iyi bir oyun yonetti. hava sartlari desen, bence fenerbahce aleyhine idi. kontra uzerine kurulu bir ofansif taktik icin olabilecek en rezil hava ve zemin kosullari vardi. ustune ustluk fenerbahce ortasaha defans arasi gereksiz bir kopukluk yasandi ikinci yarinin cogu zamaninda. ha bunlara ragmen mac gs nin hakki idi ama fener kazandi. e peki nasi oldu bu? ilahi guclermi yardim etti. komik olmamak, dusunurken beyni, konusurken agzi kullanmak lazim...
Sosyal ağlarda paylaş

@rewendor : ikinci gol den sonra tuncay in yaptigi, gs goluncen sonra umit karan'in yaptigi hareketin aynisidir... maci pek izlemedin galiba? ustune ustluk kotu birsey yok o harekette ne oldu ses gelmiyor, sustunuz diyor. evet tahrik edici bir hareket ama cok da olcusuz degil.
Sosyal ağlarda paylaş

way sen fenerbahceli mantelitesiyle yorum yapiorsun tam selcuk yula tarzini yakalamissin .ulen aziz yildirim degilmiydi fb taraftari kufur etmezz cart curt vb lafi yapan bumu lan fb taraftari takimin orda agzina siciolarlar ondan sonrada buyuk aziz cikip fb taraftari kufur etmezz diorr bakalim bu maca ne diycek ciksin desin bu kufurude gs liler yapti desin kulaklarimizi cinlatlatilar be orda herkes duydu televizyondan ve maca gidenlerden iste bu yuzden de herkes fb taraftarindan igrenior fener bu yolla hc bir .ok yapamaz . sizin buyuk aziz babaniz anca saga sola laf yetistirp yildiz almakla ugraasip turkiye sampiyonluguna amborga koymakla ugrasa dursun
Sosyal ağlarda paylaş

o provakator lerin arasına mikrofon koymuslardı heralde binlerce kisi bagırıyo gibi gelmisti tv den izlerken..isin komigi lig tv dekiler olayı anlayamamıs anlayınca da cat diye sesi kısmıslardı..

aslında konu o degil beni seviyesizlikle suclayanlar 2001 kısından beri burdayım bir tane seviyesiz post um yoktur su foruma..bunları ben kralım demek icin solemiyorum tabiki..sadece birine seviyesiz diyeceginize biraz kendinize bakın..koysalar futbol bolumune kim ne yazmıs diye bana seviyesiz diyenlerden cok daha seviyeli msj lar attıgımı gorursunuz..

neyse bole olacagına bile bile gercekleri yazıyım dedim..yine gs kral 3hu sen eziksin olaylarına girildi..bjk macına post atmamıstım bu yuzden yoksa orda da yazacak tonla sey vardı sergenin attıgı 2. gol ofsayt gibi..yine aynı yere gidecekti olay..

bi kisi de cıkıp dedim olaylara cevap vermedi direk bana hakaret e giristiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

@Wendigo: hareket tamam çok ölçüsüz değil, ben de zaten "vay şerefsiz naptı böyle" gibi bir yorum yapmıyorum, ama tahrik edici. Ha, olur mu olur maçta yaşanır. Ama tutup da GS kendini yere attı falan diye şikayet eden biri bunu da görmeli, görmüyorsa artniyet arar. Yoksa zaten dile getirmek gibi bir niyetim yoktu, tahrik edici ama çok sert bir hareket değil. Yine de centilmenlikten bahsedip karşı takımın çirkefliklerini sayıp sonra da ağzına gelen küfrü söyleyen bir adamın bunu es geçmemesi lazım o halde diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

@Way: Pardon nasıl cevap vermedim? Her eleştirini sonuna kadar cevapladım. Esas sen cevap veremedin farkındaysan mesajıma. Ha sana hakaret mi ettim? Etmedim, sadece yaptığının artniyet ve terbiyesizlik olduğunu söyledim ki böyle bir forumda küfretmek terbiyesizliktir.

Postları karşılaştıralım falan dersen böyle bir sidik yarışına gerek görmüyorum ha ama illa zorlarsan da kendime güvenirim, hiçbir konuda böyle küfürlü hakaretli bir mesaj yazmadığımı biliyorum en azından. 2001 kışından beri burda olduğunu neden yazdın bilmiyorum, mesajlarını da çok takip etmedim ne kadar seviyelisin ya da seviyesizsin bilemeyecem, belki de en nazik kibar mesajlar sahip üyesindir onu da bilemem ama yukarıda yazdığın tarz bir mesaj kesinlikle kalitesiz seviyesiz bir mesaj, her türlü gerekli içeriğe de sahip bunun için küfür ve hakaretten provokasyona kadar ve eleştirdiğin mantığa giriyor tamamen.

Kaldı ki söylediğin cümle de tamamen subjektif ve kişisel bir cümledir. Çünkü kanıtlanamaz kişiden kişiye değişir. O halde bu senin kendi fikrin demektir. Şimdi bunu "bu böyledir ama bu fikrim değil" diye çevirmeye çalışma "2+2=4tür" demiyorsun orda fikir beyan ediyorsun. Haa objektif bile olsa bunu böyle dile getirmen terbiyesizlik olurdu ve yine seviyesiz bir mesaj olurdu.

[ Mesaj 08 Mart 2006, Çarşamba - 22:39 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@rewendor : dedigini anliyorum ama aynisini umit karan yapti tuncay dan once de diyorum ;)=

koca mac boyunca fb li futbolcular sanirim 3 pozisyona itiraz ettiler. bunun disinda kararlara bireysel olarak da tepki gostermediler. ama macin tekrarini izleyin ve dikkat edin, her pozsiyondan sonra gs li futbolcular itiraz ettiler. her faul den sonra kart isareti yaptilar, atislarin yapilacagi noktayi hakeme gostermeye kalktilar. hele sabri'nin bir itirazina cidden guldum evde yuksek sesle. bariz gidip kosarak bi futbolcuya yuklenip dusurdu. yani bilincli bir asiri sarjdi bu. sonra hakem faul calinca sanki hicbirsey yapmamis, hakem hakkini yiyormus gibi gozlerini portlenip, damarlarini sisirip hakeme kostu itiraz etti. oehh dedim yani
bu durumda iki gercek olabilir. ya hakem surekli, her poziyonda gs lehine ve aleyhine hatali karalar verdi, feneri kolladi. ya da gs li futbolcular, mac boyu hakemi etki altina almaya calistilar. sizce hangisi?
Sosyal ağlarda paylaş

aziz yıldırımın dedigi fb taraftarı kufur etmez lafını sahsen ben duymadım oyle bi laf solemisse cok abartı oldugunu da herkes kabul ediyordur..

gs lı futbol cular resmen ugrastı bize kufur edin plz aziz yıldırım patlasın bi daha konusamasın diye amaclarına da ulastılar tebrik ederim..resmen su olaya benzedi :

2 kisi tıp oynamaya baslıyor biri alıyor katanayı cat kesiyor adamın kolunu sora 3hu 3hu yenildin diyor..

orda olsam bende o kufur edenlerin arasında olurdum cunku yapılan davranısları bende gordum televizyonda insanı sinirlendiriyosa canlı canlı izlemek adamı delirtirdi heralde..

bi yanlıs yapmıs olabilirim..ama sunu da bilmenizi isterim ki orda dedigim gs .. dır vs dir degil yapılan davranıslar karsında fb taraftarının kufuru bence haklı..bunu bi fb olarak degil insan olarak soyluyorum..o kadar provakasyona bi insan evladı dayanamaz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...