Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçe - glatasaray [turkiye kupası] çarşamba..

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

bole cirkef takım gormedim..hasan sas ezigi ole artislikler yaptıki fb taraftarının ona kufuru az bile kaldı..abimiz korner e gidiyo ortalıkta bisi yok kendini yere atmalar yuvarlanmalar hll dedik seyrederken bi de oskar verdik..

eger bu mactan sora fb hakemlerle mac kazanıyo derse biri gs i izlesin birazcık..adamlar tekme tokat giriyo ortalıkta sarı kart yok ayhan kendini goz gore gore yere atıyo hemen faul..
bu ornekler uzar gider sonucta bi ben izlemedim macı baskaları da anlatır sorasını..

golumuzu yediler aptal kalecileri aptal aptal oynuyo topu elinden bırakıyo alex havadaki topu ayagınla alıyo golu atıyo neymis faul mus..

kufur olayı cok haklı bence..bi takım bu kadar o .. lugu yaparsa okadar kisi sen .. sın der..

neyse yazacak yıgınla sey varda paticigin futbol bolumunun kalitesini goz onunde bulundurdugum icin burda bırakmaya karar verdim..cunku biri cıkıp cok kr@l hakem di napsın topu alıp gs a gol mu atsın plx 3hu : dd olaylarına girecegini adım gibi bildigimden burada kesiyorum..

[ Mesaj 08 Mart 2006, Çarşamba - 22:13 tarihinde, Way tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya sen yen yen yenme problem o değil gerets olucak gerizekalı takımdan kovulmak ıcın bi şekil düşünüyo takımıda buna alet ediyo fenerde hiç bişey yok feneri biz bu gece çok rahat tokatlardık fener takım oyunu oynamaktan aciz bi takım kendi şahsi olan bitenle mac kazanan bi takım he öyle de mac kazanıyolar eywllh ama karsısında tkaım oyunu görünce afallıyo kalıyo bi karambol oldu bi sıfır ya maç kıran kırana geçti eywllh ama bizim takımın başını yiyen hep başımızdaki şerefsizlerdir mondragon takıma da nezihi ile bu aykut a mı ne söz vermişmiş ondan alınmamış buna şans verıcekmıs şerefsiz şans verıcek mac bulamadı it töwbe estafurullah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...