Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kürtlerden hack yedim

toggie

Öne çıkan mesajlar

http://www.zone-h.net/defaced/2006/02/25/www.ogh.com.tr/

nasıl olabiliyor anlamadım. benden başka sadece 1 kişi biliyordu forum linkini daha reklamını vs. yapmamıştım. site de tasarım aşamasındaydı ama foruma gireyim derken birden bu yönlendirme ile karşılaştım. allahın belaları heryerde pislik yapıyolar. topunuza kafam girsin. burası türkiye cumhuriyeti ve türkiye türklerindir, kürtlerin değil.

forum phpbb bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne ya...
Topunuza Kafam Girsin...

said:
Real Terrorist Tsk and TC Army!! Go home to Middle Asia!!
Patriotic Hackers Was Here!! Freedom for Mr.Ocalan!! Long Live Kurdistan...Fuck y0u Turkish and Persian Goverment.. :=)
Biji PKK!!! Biji Serok Apo!!
Greetz: All Kurdish Hackers!!!
www.patriotichack.org & irc.gigachat.net #kurdhack
Sosyal ağlarda paylaş

forumun index.php dosyasını sildim yeniden upload ettim yine aynı sonuc bunu nasıl düzelticem acaba. hosttan falan mı kaynaklanıyo problem. yoksa db yi mi yeniden yaratacam off yaa. iş çıkardılar başıma allahın belaları, allahtan açılmamıştı forum ama ya açsaydık siteyi büyük rezillik olucaktı çünkü büyük bi organizasyon için bu forum.

gün içinde phpbb yi savunurken bugün hack yedik iyi mi :/
Sosyal ağlarda paylaş

abi başlat --> çalıştır --->

%windir%explorer.exe ,::{20d04fe0-3aea-1069-a2d8-08002b30309d}::{bdeadf00-c265-11d0-bced-00a0c90ab50f}

aynen yapıştır, açılan web klasörleri kısmında "yeni web klasoru" de ve sitenın adını yaz açılan yerini yeni indexini bas.

:s umarım ban yemem kötü bi niyetim yok
Sosyal ağlarda paylaş

anartheelf dediğini yapıyorum konum dogrulanırken yanıt vermiyor şeklinde hata alıp kapatmak zorunda kalıyorum.
edit// link yerine ne yazıcam anlamadım. ftp.xxx.net yazıyorum olmuyo. forum.xxx.net direk forum adresini yazınca yine olmuyo. ne yazacam ben buraya.

brigand verdiğin linkten bişey anlamadım.

son mesaj yazan arkadaş biraz daha acsan olayı :)

[ Mesaj 05 Mart 2006, Pazar - 21:31 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

değil sql injection

remote inclusion muydu neydi öyle bişiydi.

edit: buldum remote file inclusion

yani index.php?sayfa=kampanya

derken sen ordaki sayfa değişkeni içindeki değeri include ettiriyon

adamların sayfa değşkenine kendi urllerini gireren istediklerisayfayı include ettirmelerini yani istedikleri gibi php kodu çalıştırmalarını sağlıyor

[ Mesaj 05 Mart 2006, Pazar - 21:49 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kimse kürtlere bişey demedi ki? yapan adama kayıyo millet.
kürtlerden hack yedim yazmış adam. benim başıma böyle bir şey gelse ben de öyle yazardım?
ayrıca bug bu, her bug fixli olacak diye bir şey yok. ama işte fixlemeyince de böyle lamerlar peşinizi bırakmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar provakat başlık açılmaz kardeşim. amerikalılar hackleyince tüm amerikalılara kafam girsin diyo musun? tüm kürtlere kafam girsin ne demek ey kafası milliyetçilikten başka birşeye basmayan zavallı pati.

rahan
pati § 05 mart 2006, pazar - 20:27 [ özel msj ]
--------------------------------------------------------------------------------
tsk terör örgütü?
terör örgütüysek niye resmi resmi açık açık sivil öldürmüyoruz?
niye şöyle bi düzlemiyoruz orları?
hagadden çok merak ettim şimdi

kim demiş yapmadığımızı. araştırın biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...