Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sarhoş...(tu herhalde)

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

şimdi karşıyaka EGS'den çıkmış iskeleye doğru yürüyoruz.Fazla tekin olmayan yerler...Neyse hiç yakınımızdan araba filan geçmediği için bi karşıdan karşıya hiç bişeyi iplemeden geçiyoruz(muhabbet koyu oluyo yürürken). Biz karşıdan karşıya geçtik. Arkadan bi şahin (di galiba) geldi (içi tıklım tıklım dolu).Biz yolun karşısında arabaya bakıyoruz. Adam çıkarttı kafasını camdan, GİTTİĞİNİZ YERE BAKIN ÜLEYN!?! dedi. biz yolun karşısına geçmişşiz. adam bize önünüze bakın diyo.Yanımda iki arkadaş daha vardı birbirimize baktık nooluyor yaw diye sonunda adamın konuşmasından sarhoş olduğunu anladık. Aman dikkat.[hline]Just for NIL
There's no love - like your love
And no other - could give more love
There's nowhere - unless you're there
All the time - all the way
Sosyal ağlarda paylaş

olm dediğin yerler sakat yerler :) geçilirmi lan gece gece oradan :)
abi konakta otobüs bekliyoruz yanımızda bayan var bitane
içinde 2 erkek olan bi araba yanaştı durağa, yavas yavas gecerken bayana diyoki gel götürelim seni fln filan bi kaç küfür flnda tabi sonra çekip gittiler kadın kıpkırmızı kaldı, ulan bişi desek biz daya k yicez
boktan geceleri dışarda olması :) ama izmir geceleride bir ayrı...[hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

ülkemin her tarafında böyle herifler var dikkat edin yürürken diyorum. Adam üstümüze de çıkabilirdi arabayla. Neyse...Boşverin cs falan oynayın yaw.[hline]Just for NIL
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür insanlar ne yaptıgını bilmeyen, işi gücü olmayan ve benim kanımca cahil insanlar. Ve fazla da ugrasmaya değmez. Yukarıda bi arkadaşın dediği gibi, ok deyip yol alacan.

Ne yaptıgını bilmeyen adamdan herşey beklenir ve bok yoluna gitmek de iyi bişiy değildir tahminimce. :)

Gurur yapıp cevap vermeye tenezzül bile edilmez yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
stigmata, 11 September 2003 13:20 tarihinde demiş ki:
Bu tür insanlar ne yaptıgını bilmeyen, işi gücü olmayan ve benim kanımca cahil insanlar. Ve fazla da ugrasmaya değmez. Yukarıda bi arkadaşın dediği gibi, ok deyip yol alacan.

Ne yaptıgını bilmeyen adamdan herşey beklenir ve bok yoluna gitmek de iyi bişiy değildir tahminimce. :)

ok desin geçsin umrumda değil. ama benim söylediğim şeye saygı duymak zorunda. sonuçta o araba beni ezseydi neolacaktı? Herkes "İşte böyle bi ülkede yaşıyoruz" ve benzeri cümlelerle benim mezarımı kaldıracaktınız.Burada çoğu kişi benim boş yere topic açmayacağımı ve nasıl bir insan olduğumu bilir. Saçma sapan cevaplarla bozmayın insanlarınn morallerini.[hline]Just for NIL

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 11 September 2003 14:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 11 September 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
said:
stigmata, 11 September 2003 13:20 tarihinde demiş ki:

ok desin geçsin umrumda değil. ama benim söylediğim şeye saygı duymak zorunda. sonuçta o araba beni ezseydi neolacaktı? Herkes "İşte böyle bi ülkede yaşıyoruz" ve benzeri cümlelerle benim mezarımı kaldıracaktınız.Burada çoğu kişi benim boş yere topic açmayacağımı ve nasıl bir insan olduğumu bilir. Saçma sapan cevaplarla bozmayın insanlarınn morallerini.[hline]Just for NIL

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 11 September 2003 14:20 tarihinde değiştirilmiştir]

Yahu sende dediklerinde haklısın ama ben sana bişiy demiyorum ki yani. Sonuçta sen haksızsın demiyorum, sadece anlatmak istediğim ülkedeki insanların sorumsuzlugu ve kültür seviyeleri.

Benim anlatmak istediğim, sonuçta adam sana çarpmamış, anlattıkların bu eylemden sonraki gelişmeler içindir. Heralde adam haksız, allah bilir kafalar nasıldı ki, ö tür hareketleri sergilediler.

Şu konuda zaten kimse sana bişiy demiyor. Görünen köy kılavuz istemez misali, ülkem insanı ne hallerde işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa aynı olay benim bi arkın ba$ına geldi..4-5 Kisilik bi grup yürüyoduk 2 kisi biraz öndeydi..Ark karsıya geciyodu gelen araba hızlandı sonra tam carpacakken fren yaptı durdu..arabayı kullanan 20 yaslarında bi tip wardı baya bi küfür saydı ark özür fln diledi araba da tam dolu sonra soförün yanında ki adam(40 yaslarında) hemen cıktı dısarı gömlegi acık fln her tarafı gözüküo ne dion fln dedi bizim arka bizimki düz yürüdü bizde arkadayız sonra eleman silahını cekti nasıl tırstık görseniz adam full sarhos arabadakiler zor tuttu adamı..Sonra son sürat basıp gittiler de plakasını fln aldık sonra sikayet fln edicektik wazgectik..

bencede bu tip elemanlara hic bulasmamak he ve ok laflarından edip uzaklasmak lazım...[hline]Efenim, abuzittin mi..?Hödö oda kim?

Comanchero Enstitüsü 1.Ögrencisi
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ya hiç bulaşmamak lazım,kendilerini bişey sanıyolar.

Bagdat caddesinde yuruyoduk arkadaşla şaşkınbakkal tarafındaydık.Korna sesleri falan geldi baya bi 4 adam indi arabadan,arkadaki arabadaki adamı indirip,bıcakladılar.Hemen arabaya atladılar,tam kaçarlarken polis geldi arabaya dogru deparla,vurdu copuyla,tam kapıyı açarken gaza bastı herifler.
Yanda polis arabası var bayan polislerin kullandıgı,takip etmediler.Orda bulunan vatandaslardan cok laf yediler.
He bıcaklama nedeni de adamın yol vermemesiymiş.[hline]Endoskopi sux
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...