Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

assasin scout değil archer scout template'i nasıl olmalı?

copperelf

Öne çıkan mesajlar

ben kalabalık ve takım aksiyonu bol olan serverlardan hoşlanıyorum.kalabalık serverlarda rvr olayı kay'dakinden biraz farklı oluyor.dün gece quenivarda lvl 35 mercle oynuyorum; caledoniada 5 full grup kaleyi almaya çalışıyoruz en az 4 fg hibde vermemeye çalışıyor. arkadan gelen zerg midlerde cabası. bu savaş saatlerce sürdü gitti.Merlin caledoniada da oynadım oda böyleydi. benim gözlemlediğim genel olarak rvr'lerin böyle gerçekleştiği yönünde. yani genellikle taraflar mevzilenmiş oluyor sonra uzaktan uzağa bir misile savaşı başlıyor. tankların alayıda kenerda inflere karşı hazır bekliyor. kale kapısına dayanmak mümkün değil zira alan büyülerinin karşısında tanklar 5 saniye dayanamıyor. 4 gece orda takıldım gördümki tanklar bir charge olayı olacaktaaaa içeri gireceklerdeeee katliam yapacaklarda ölme eşşeğim ölme.Tankın türüde ne olduğuda hiç farketmiyor çünki ne doğru dürüst karşınıza düşman çıkıyor nede siz castera kaynayacak kadar yaşayabiliyorsunuz.
sonra bir baktım scout abiler ortalığı inletiyor. çoğu o kalabalıkta stealth bile olmadan uzaktan başlıyolar kösmeye. en uzak rangelerden birisine sahip olduklarından resmen rvr puanı farm ediyorlar. Bu tarz savaslarda infler gruplara sokulamadğından çok iyi birer dmg dealer olarak grev yapıyorlar.
kafamda kalabalık serverlarda gruplarda takılmak için bir scout yaratma fikri belirdi;
1) bu scout ortalama 80 kişinin savaştığı bir ortamda savasacak.
2)tamamen range'e dönük olacak.
3)meele kullanmaktansa stun edip grubun içine kacaçacak
4)çok yüüksek stealth'e sahip olacak
5)bow'u en az 40 a kadar autotrain ettirecek
6)grup savasşında hedefi gözüne kestirip o lokasyonunu değiştirmeden atış yapabilmek için stealth olup hızlı hareket edecek
7)hide olup pusuda beklemek yerine bu skili kısa süreler için sokulup atış yapıp geri kaçmada kullanacak
bu tarz bir karakter için yüksek lvl bir necro ile pl yaptırsak ve şu skillerde şekillendirsek nasıl olur?
50 lb maximum dmg
42 shield slam
40 stealth diğer stelatherlara karşı daha rahat hareket edebilme,
8 trust sting

arkadaslar bu okcu karekter klasik stealther grubunun bir parçası olmayacak. 3-4 fg un ortasında savasacak bir archer olacak. eleştirilerinizi ve yorumlarınızı ona göre yapın lütfen.

[Bu mesaj copperelf tarafından 08 September 2003 12:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lb nin 44 lerde olduğu bir sürü kombinasyon gördüm.
genel olarak vuruş için puan arttırmaya çalışıyorlar
amaethisti kullanabilmek için
merak ettiğim 40 stealth ile bir avantaj yakalayıp yakalayamayacağımız?
cevap kesinlikle 'hayır' ise ben shileda yüklenmeyi düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Benim specim
50LB
42 shield(slam hayat kurtarıyor-karşı tarafta purge yoksa)
37 stealth
13 thrust
o 44 lb olan specler sen RR7 veya RR8 olana kadar bi işe yaramaz bence. Pendragonda denedim her türlü. 50 lb farklı damage vermekte. Ben bu specimle aum dan fg gecerken bard,mentalist,enchanter,shaman vs. gibi 2-3 ok atışında işi bitebilecek karakterleri rahatça alabiliorm. Bence olabilecek en iyi spec bu. Belki RR8 ve sonrası için;
45 LB
35 stealth
42 shield
28 thrust gibi bir spec düşünebilirsin.
Hepsine +11 ve RR8 den gelen +7'de eklenirse;
45+18=63 LB
35+18=53 stealth
42+18=60 shield
28+18=46 thrust
Belki bu specle iyi işler başarabilirsin ama bunun için bana göre yukardada dediğim gibi yüksek realm rank'a ulaşman gerekiyor.[hline]Sungur - Scout of Hun
http://www.camelotherald.com/chardisplay.php?s=Kay&c=344529
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 45)
http://www.camelotherald.com/chardisplay.php?s=Kay&c=369297
Sosyal ağlarda paylaş

45 LB
42 Shield
35 stealth
30 slash benim spec im

48 e kadar autotrain ettim lb'u
briton benim char

Scout asla yeterli melee damage çıkaramıyor. ama ben bu spec le makul bir değer yakaladım sayılır.

yine de scout dediin ok la öldürür

ayrıca buffsiz scout yalan. bööle yane.

stealth i asla 35 in ustunde verme asil onemli olan bu. 1 haftade rr3 olursun zaten o zaman da stealth in 48 olur yeter de artar bile. rr5 olunca 50 oluyo zaten.[hline]Kalima..........Minstrel of The Hun
Jenissary......Scout of The Hun
Gon.............Armsman of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bence eğer scoutsan bi kere LB 50 olacak, 42 shieldla gelen slam çok işe yarıyor. Eğer ilerde mastery of blockingde alırsan baya bi ayakta kalmanı sağlayabilir. Stealth herkese göre ortalama 35 te iyi.
Fletching'e gelince. 550de kendine oyuna en iyi olan okları yapabiliosn. Bu sadece kendi okunu kendin yapmnak istiyorsan yeterli. Ama yok ben grandmaster olacam diosan 1000+ ya kadar yolun var. Ama 1000+ gelene kadar çok para gidiyor. GM olmanın faydası master piece lvl 51 itemlar çıkarıp bunları güzel paralara satma şansın var. Ayrıca fletchinginle aynı oranda gelişen metalworking sayesinde metal vs. tüm itemları salvage edip paraya çevirebilirsin.[hline]Sungur - Scout of Hun
http://www.camelotherald.com/chardisplay.php?s=Kay&c=344529
Necrocks - Necromancer of Hun
http://www.camelotherald.com/chardisplay.php?s=Kay&c=369297
Sosyal ağlarda paylaş

said:
copperelf, 08 September 2003 13:10 tarihinde demiş ki:
lb nin 44 lerde olduğu bir sürü kombinasyon gördüm.
genel olarak vuruş için puan arttırmaya çalışıyorlar
amaethisti kullanabilmek için
merak ettiğim 40 stealth ile bir avantaj yakalayıp yakalayamayacağımız?
cevap kesinlikle 'hayır' ise ben shileda yüklenmeyi düşünüyorum

hide in ne kadar cok olursa, görünmezken okadar hizli yürüon... 35-37 den falan sora tek yarari o bildigim kadar ![hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

penetratin arrow ve rapid shot abilityleri max oranda almak isteyen bir scout 50LB yapmali. bir kontrol edin ama penetrating arrow ve rapid fire 3 50LBda geliyor olması lazım.[hline]Obscurd HAYVANHERiF 50th season ASq Paladin Deleted [R.I.P.]
Cherisha Nolan 35th season Nightmare, ASq Infiltrator Deleted [R.I.P.]
Obscurd Reborn level 2X Savage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...