Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nez - Zombie (yuh artık be)

GICIK2

Öne çıkan mesajlar

Dün gece starda nezin konserini verdi ben dalga geçerken "ahaha sesi yok sesini değiştirerek söylüyo" derken bi baktım ardan basçı zombie'nin introsunu çalıyo "lan noluyo bu zombie" değilmi derken bir de ne göreyim! Nez Zombieyi söylüyor! Yada söylemeye çalışıyor :) Ses desen ses yok, müzik desen çalanlarda iş yok pop şarkısı gibi çalıyolar, Şarkı desen şarkının yarısını yanlış söyledi,Şive desen ingilizce şivesi berbat,yabancılar gibi söylemeye çalışıyor iyice içine ediyor alakasız bir dil çıkıyor ortaya. Yani kısacası şarkın içine etmiş sokakda görsem saldırırım valla![hline]Speed cenneti XP:
www.geocities.com/hebelegebele/speeder.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Yeter artık insanların dım tıs ritminin üstüne abuk sabuk sözler koyup ben pop yapıyorum beni ünlü yapın diye dolaşmasından
:hrr: Madem Türkçe müziği katlettiniz diğer müzikleri rahat bırakıııın!!!!![hline]Elros Lúinwë
Protector of Commanchero Enstitüsü
Quarter elf Quarter orc half human mage/barbarian Ama Full Türk
:D
Sosyal ağlarda paylaş

imdak!!! olmaz rezillik bu raddeye gelmiş olamaz. Sonra bi de yabancılara laf ediyoruz. ne biçim bi toplumuz ya. Bunları ünlü diye ortaya çıkardık.[hline]Just for NIL
There's no love - like your love
And no other - could give more love
There's nowhere - unless you're there
All the time - all the way
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 01 September 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
oha be!
her liseli grup en azindan bi kere vokalli/vokalsiz zombie calmistir istisnasiz, nez'in ekip calsin nez soylesin noolur?[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

Ne alakası var yahu bu söylediğin çok saçma bir anlam veremedim. Liseli gruplar böyle içine mi ediyor sanki şarkının? Nez ile liseli gençlerin ne gibi bir benzerliği var? Hem liseli gençler televizyona çıkıp söylemiyorlar şarkıyı heralde.[hline]Speed cenneti XP:

Sosyal ağlarda paylaş

yozlaştık bitirdik tabii sonra nez ve nez gibinler türer güzelim şeyleri berbat eder sonra paralarını alır bir köşeden güler insanların kafaları değiştirmmeden bu piyasayı değiştirmek biraz zor nez çıkınca geçin izlemeyin bari artık[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GICIK2, 02 September 2003 01:39 tarihinde demiş ki:
said:
Delanoresse, 01 September 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
oha be!
her liseli grup en azindan bi kere vokalli/vokalsiz zombie calmistir istisnasiz, nez'in ekip calsin nez soylesin noolur?[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

Ne alakası var yahu bu söylediğin çok saçma bir anlam veremedim. Liseli gruplar böyle içine mi ediyor sanki şarkının? Nez ile liseli gençlerin ne gibi bir benzerliği var? Hem liseli gençler televizyona çıkıp söylemiyorlar şarkıyı heralde.[hline]Speed cenneti XP:

Nez de tv ye çıkıp söylemiyor... sadece nez güzel olduğu için, tv ler nezi çekiyor... Aynı zamanda Zombienin içine sıçan bayaa bi lise grubu gördüm...[hline]ö?
Sosyal ağlarda paylaş

nez in tarzıyla zombie nin ne alakası var anlamadım. ayrıcada kafam gire.[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away

[Bu mesaj metboy tarafından 02 September 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar sizin dediğiniz grup olayıyla nez'in bir alakası yok bir nez abuk sabuk tarzını anlamadığım oynayım dansedeyim şarkı söyleyelim tarzı bir müzik yapıyor(rezil ama burda tartışılmaz) kaç liseli grubu dansederken gördünüz? Sahneye çıkıp hebee höbö dansedip sonra zombie mi çalıyorlar bir düşünün sonra cevap verin...[hline]Elros Lúinwë
Protector of Commanchero Enstitüsü
Quarter elf Quarter orc half human mage/barbarian Ama Full Türk
:D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya saçmalamayın yahu sırf tartışma yaratmak için saçma sapan konuşuyorsunuz hiçbir anlam veremiyorum bu söylediklerinize. Yahu ne alaka nez ile liseli gruplar haspinallah ikisinin olayı farklı[hline]Speed cenneti XP:

[Bu mesaj Volfied tarafından 03 September 2003 16:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 02 September 2003 23:16 tarihinde demiş ki:
gicik2, nez profesyonel, istedigini soyler, istedigi gibi yorum yapar, dinlemek zorunda degilsin. liseli gruplar bu isi nezden bile kotu yapiyorlar eger cranberries hayraniysan ve zombie parcasini baskasinin calip soylemesini hazmedemiyorsan once onlardan basla. ok?

sen bunu burda yazar ve olay yaparsan o takdir etmedigin kisilerin populeritesini arttirirsin.[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

Ya saçmalama ya çok mantıksız bir insansın. Nezin neresi profosyonel hangi konservatuarı bitirmiş? Ben söyleyemez demedim. İçine etmiş şarkının bizde burada tartışıyoruz. Senin nez hayranlığınla uğraşamayız. Nez hayranıysan açık açık söyle kardeşim bunda utanacak ne var böyle şeyler yapmana gerek yokki?!?!? Ben hiç nez gibi söyleyen liseli grup görmedim ki çok grup tanıyorum. Sizin sulukuleli gruplar zombie çalıyorsa o başka tabi.[hline]Speed cenneti XP:

Sosyal ağlarda paylaş

Gıcık ne biçim bi cümleydi o? :) delanarosse den şikayetçiyim hakim bey.. ;)

Konuya gelince. Isteyen istedigi şarkıyı istediği gibi yorumlayabilir. Sen begenmiyorsan dinlemezsin. Şayet begeneni varsa o da dinler. Şarkının sana göre kötü yorumlandığını belirtebilirsin. Insanlarda sana birşey diyemez.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...