Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

indiana jones and the emperor's tomb

Necromancery

Öne çıkan mesajlar

biraz grafik yönünden dandik gelsede güzel oyun. ee koskoca indy, harrison abimizide güzel benzetmişler oynamasak ayıp olur dedim aldım bi de ne göreyim İstanbul .. hehe . istanbul'u çok hoş yapmışlar ilk kez yabancı yapımda ezanın düzgün olarak söylendiğini gördüm(duydum işte)
da oyunda gördüğümüz türkler türke pek benzemiyor o beni çok bozdu adamlar sarıklı fln arap gibi! sonuçta çok zevkli bir oyun tavsiye ederim.bizim türklerin "yakalayın onu şiş kebap yapacam !!" dediğini duyduğumda güldüğüm kadar bir daha gülceğimi sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ilk Giga'da o sesleri duyunca dumur olmuştun, doğru duydummu diye doğruymuşl :)[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya orda bi yer var soldan çıkıcan tekrar yukarı sonra karşı tarafa atlıyıp bi tane daha koycan bi tarafa. sonra indy hareketi yapıp kafasına çakacan tekmeyi yıkılcak yol açılcak...
ya ben kızı çok sevdim :) one dövüşler :D
ilk çin oteli bölümü süperdi bissürü ninja tipli adam gelio kafalarına bir sandalye hepsinin, iyi aksiyon olmuştu..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Lionheart alacağım diye bilgisayarcıya gidip, oyunun tükendiğini görünce tam çıkıp evime gidecekken karşıma çıktı Indy. Uzun süredir almayı düşünüyordum fakat ilki bir süre sonra baydığından vazgeçiyordum hep. Bu sefer aldım, ne güzel bir oyunmuş bu aman yarabbi!

Dövüşler inanılmaz, puzzle'lar eğlenceli, grafikler hoş. Uzun zaman idare edecek gibi. Teşekkürler türkiye![hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

bugün aldım oynadım, hatta oynuyordum da iş gereği anca çıkabildim. yorumumu yazayım dedim:

- grafikler hoş.
- sesler çok iyi.
- grafik ve seslerden dolayı atmosfer de çok iyi.
- playstation için yapılmış bir oyun olduğu için kontroller biraz kötü. ama öyle çok zorlamıyor. sadece arada hırlıyorsunuz abuk subuk hareketler yüzünden.

sonuçta oynanması gereken bir oyun bence. hele indy hayranıysanız ve indy tema müziğini duyunca delirenlerdenseniz kaçırmayın!

ay dergi editörleri gibi hissettim, neyse.. ben indy oyniim bari.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

sabah kalktım uzun zaman aralıksız oynadım. vaktin nasıl geçtiğini anlamadım. epeydir böyle zevk almamıştım.

istanbul'a yeni geldim oyunda. süper olmuş eheh. direk öldürdü türkler beni, çıktım ben de. helal olsun dedim adamlara.

gerçi denildiği gibi türkler biraz garip olmuş. yani osmanlı değil de ninja sancak gören. kılıçlar pala yerine cutlass/katana karışımı olmuş. ama süper dövüşüyorlar cidden şimdi. haklarını yemiyelim.

istanbul'da daha 3-4 türk ile savaştım öldüm bunu yazıyorum. duyduğum diyaloglar:

- seni şişe diziceem (şeni şişe dizijeem şeklinde)
- yakalayın onu

çok hoşuma gitti ama, yine denildiği gibi ezan sesi de gerçek. kesinlikle oynanması gereken bir oyun. alışınca kontrol'ler de rahatsız etmiyor.

oyunun zorluğu da çok iyi. normal zorlukta oynarken yeterince health ve ammo bulabiliyorsunuz.

oyunun en sevdiğim yönü ise ateşli silahların güçsüz olması. bol bol melee'e giriyoruz. ve melee savaşlar gerçekten çok zevkli.

dayanamicam aceleyle yazdım hemen istanbul'a gidiyorum. biraz şişe dizcem. nıh nıh yıh.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 11 September 2003 13:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...