Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

windows live messenger 8.0.0566

Brigand

Öne çıkan mesajlar

neden birileri bilip bilmeden konuşur?

evet urller böyle veriliyor. ben arkadaşlarıma böyle verdim ve çalışıyor. hangi akla hizmet bilmeden bu yorumu yapıyorsun taz?

eğer çalışmıyorsa 2 nedeni vardır

ya süresi dolmuştur (tabi süresi varsa, ki süresi olsa böyle bir hata vereceğini sanmıyorum)

yada paticiğin küçük harf sistemi çok işe yarıyor, tebrik ederim. url'de büyük harfler vardı çünkü hatırlıyorum.

başka birşey aklıma gelmiyor. ama emin ol urller böyle çalışıyor, ben arkadşlarıma böyle verdim ve çalıştı...

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 22:32 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

http://ideas.live.com/AcceptInvitation.aspx?E911D8F6B550EC81FEBCFDE31136C15E23DC10B003A317E19AA0465D5A109D799FC455B8910DC141C1915FD3AE876142

işte örnek bir invitation ama bu alınmış. Buna göre düzenleyin ve kullanın. yukarıdakinlerden hiçbiri daha önce kullanılmadı.

paticiğe mükemmel küçük harf sisteminden dolayı teşekkür ediyorum tekrardan...
Sosyal ağlarda paylaş

office wordü açacan, linkteki ?'den sonraki kısmı kopyalıcan
sonra shift+f3 ile hepsini byük harfe çevirecen 2 kere shift+f3e bascan

sonra bakacn boşluk kaldıysa silecen (sayfa otomatik satır eklediğindne arada bir boşluk kalıyor)

sonra ?'den sonraki kısmı yapıştırıp kullancan. aha bukadar. en alttakini ben aldım denedim.

a.k size yaranamıyoz, bütün maillerimi kaydettircem şimdi. alan hemen alsın ben bitirecem yoksa.

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 22:42 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aşkım kısmında niye 2 kişi var dragonmax? :grins:

edit: ne zaman msn icq'dan daha sadeydi yahu? benim bildiğim msn her zaman süslü püslü bir şeydi. icq ise sade ve şirin.. aooo =)

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 10:46 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

msn karmaşıklaştıkça kötüleşiyo.. abuk subuk bi flash eklentisi yaptılar, öpücük gönderen dev muzlar, dans eden domuzlar başladı, millet konuşurken abuk subuk hareketli resimler istemeden araya dalmaya başladı, msn yavaşladıkça yavaşladı... şimdi iyice pokunu çıkarırlar. "requirements: 128mb video card" falan derlerse yakında msn için hiç şaşmam.

mis gibi gaim var. msn'imi sade sade kullanıyorum, pek memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...