Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik hamachi grubu

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

ben de geliyorum swat4 e ancak hangi network e giriym ? 1 e mi 2 ye mi ? bu arada ben nick imi değiştiremiyorum, nickname change is an online operation, please first connect to mediation servers diyo ? bu arada ben hiç bağlanamıyorum hamachi ye ?

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 15:57 tarihinde, kfg tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

üzgünüm gelemiyorum swat4 e veya herhangi bir şeye çünkü şimdiye kadar cillop gibi çalışan hamachim birden kafayı yedi ve artık bağlanmamaya başladı... sildim, tekrar yükledim, registry den herşeyi arayıp sildim gene de olmadı :(...

edit: @vashthestampede biz çok rahat dota falan oynuyorduk hamachi den walla...

[ Mesaj 01 Mart 2006, Çarşamba - 16:38 tarihinde, kfg tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

merak etme bende d bağlanmıyor. sorun hamachi ana serverında olabilir veya da hamachinin yeni versiyonu kullanıma açılmıştır, u.pdate etmemiz gerekebilir. biraz daha bekleyelim olmazsa çözümü araştırırz.. bu arada swat 4 için hamachi haricinde privite hostlara bağlanabilme patchi bulmuştum ama site kapanmış. aradım başka bulamadım. hamachiye talim :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya yeni aklıma geldi aslında şöle topluca bi command & conquer: renegade yapsak çok hoş olur ya ama serverın sağlam bi bağlantısı olan arkadaş olması lazım. renegade anca en az 14-16 kişiyle falan zevki çıkar diye düşünüyorum. 2048 bağlantısı olan varmııı :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...