Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invadoria

Disappear

Öne çıkan mesajlar

"bu epicrunner dierek dolanan tiplerin hepside yüzsüz ko dan cıkma lamerler gibime gelior"

iyi de güzel arkadaşım, adam ilk runında dkp si yetersiz olmasına rağmen almış itemı. bu iyi niyetten istifade etmektir, kazanılmış hak değil. bu aşamada kötü birşey yok iki taraf için de zaten, kötü olan [/b]ikinci runa[/b] alınmadığı için guilddan ayrılması zaten, sorun o.

kimse kalkıp niye aldın o itemı veya girdiğin guilddan çıkamazsın demiyor, ama diyoruz ki "madem itemı böyle bir iyi niyet sonucu aldın, hadi başka hiçbirşey yapmasan bile bari bir zahmet dkp nı sıfırlayıp çıksaydın. ha onu da mı yapmadın, eyvllah ama sonra vay bana epic runner dediler diye celallenme insanlara, iki taraflı bakmak lazım bazı şeylere".
Sosyal ağlarda paylaş

macit'den sharkan'a kaliteli insanlarin yönetim gösterdigi güzel bir guildden bos bir sebebden dolayi ayrilmissin, hata tamamiyle sana ait eger sorununu bu insanlarla konusarak cözmeye calissaydin suan bu durumda olmazdin, bu insanlarla halledemeyecegin bir sorun olacagini sanmiyorum, kaldiki raide inv. yetkisi olan yetkilinin bir aciklama yapmasini beklemeden o süre zarfinda online olup olmamak senin tercihin.

yukarida dendigi gibi gecmisolsun invadoria...

[ Mesaj 27 Şubat 2006, Pazartesi - 15:43 tarihinde, Arnis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk runda item almak cok kıyak bisi ilk kez burda bole bisile karsılasıyorum simdi senin sorununa gelince tahminen dusundugum sey senin katıldıgın ilk runda senle birlikte gelen butun roglarda o chestin bulunması anlamına geliyor yani o diğer arkadasların ekipman olarak senden daha ondelerki sana o item verilmiş + bir sonraki runa almamalarının nedeni az once dediğim gibi diğer rogların senden daha ii ekipmana sahip olmaları anlamına geliyor yani bi kere runa alındın diye hep alınıcan diye bir kaide yok tabiki senden daha ii itemlerı olan arkadaslarına oncelik tanıncaktır
guilden ole hic bi acıklamana yapmadan cıkmanda kesinlike item aldı kactı diyenleri haklı kılar ben olsa bende ole derim bu en dusuk dkp olayına gelince bence mantıken senin itemlerinin diğer roglardan daha kotu oldugu manasına geliyor ki sonuc olarak bence haksızsınvede tutup forum acmısın bencil davranmısın bence
Sosyal ağlarda paylaş

abicim sen bu mc run ına katılıp golemag a kadar gelmişsin mademki sana chesti vermişler en düşük bidden vermeleri gerekiyordu bu bir.
ikincisi golemagg a kadar gelipte nasıl dkp alamamışsın bunuda anlamış değilim.
madem -14 olmuş demekki 46 dkp golemag a kadar gelince veriyolar
sen neden 60 bastın başka ihtiyacı olan rogue vardıda dkpen olmamasına rağmen bidleyip o rogue geçmeye çalıştıysan, bu adamlar senin chest runner demelerinde hakkı var...
Ama sen bi daha girip dkp artttırmak istemişsin bu konu kapanmış. Onların seni almamalarının bikaç sebebi olabilir bunuda sineye çekicektin bi sonraki haftaya en iyi şekilde hazırlanıcaktın iyi geçinicektin. Sonuçta her guildde bilinirki adam kayırmak Kesinlikle vardır.
dkp az diye almamaları saçma olmuş başka bi bahane bulabilirlerdi yada alıp sana bidleme hakkı vermeyebilirlerdi.
uzatmaya gerke yok mevzuyu. Açıkça belliki yanlış anlaşılma olmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

disappear hatanın neresinden donsen kardır dkp olayı degil o başka nedeni vardır direk çıktım bende şu anki guildimde gayet mutluyum iyiki de çıkmışım

edit: invadorianın 99%ı cok iyi insanlar hepsini severim ama boyle sorunlara rastlanıyor guildde

[ Mesaj 27 Şubat 2006, Pazartesi - 17:32 tarihinde, mADmaXimus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Dkp olayında en yüksek dkp si olana sorulur item alıcakmısın die istemezse 2. sıradakine geçilir yani bid yoktur tabi bu her guilde aynı değil sanırım bu arada arkadaş guilden çıkmakla güzel birşey yapmamış objektif bakınca sonuçta belki haklı durumdan haksız duruma düştü aynısı benimde başıma gelmişti benide mc runlara almazlardı ben guilden çıkmadım toptan charı bıraktım şimdi o guild bwl de ben arada giriyorum bakıyorum çıkıyorum =) atmadılarda hehe 5 ay oldu nerdeyse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...