Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

isim yüz cinsiyet ırk değiştirme

camoka

Öne çıkan mesajlar

2. ac.cyi az önce açtım..arkadaşımın accsiydi..artık oyunda 2 kişi olucam..biri ben diğeri eşim..

neyse , arkadaşımın accsini aldım charını balıktı :) ismi beaura idi.. sorularım ;

1- arkadaşaım master architecti respec ile lvl80 commando yada jedi veya herhangi bir meslekte combat lvl80 olurmu?
2- bunun ırkı değişirmi? (insan yada zalbaka)
3- cinsiyeti değişir mi?
4- ismi değişir mi?
5- yüzü gözü değişir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ırk, cinsiyet, isim degismez, yüz göz degisir. master crafter char i respec le 80 lvl combat meslege cevirebilirsin. hatta önceden 90lvl combat meslegi crafter yapip sonradan tekrar 90 lvl combat a respec edebilirsin. bi aralar 83lvl jedi i entertainer yapmıştım. sonra tekrar jedia gecince 80 lvl oldu. 3 lvl ucmustu. ama simdi düzelttiler onu sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

bi aralar 83lvl jedi i entertainer yapmıştım. sonra tekrar jedia gecince 80 lvl oldu. 3 lvl ucmustu. ama simdi düzelttiler onu sanirim.

daha öncede dedigim gibi master crafter meslek lvl 80 combat meslege respec oluyor. bizzat yaptim. ama lvl 80 üzeri combat meslegi crafter yapip daha sonra tekrardan combat a dönmek isterseniz 80 nin üzerindeki lvl ucuyordu önceden. simdi düzeldi sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya dostlar ne diyim..önceden nge ilk geldiğinde bu chari zınk die master trader yapmıştı respec..ne bileyim karman çurman bişiler..dediğim gibi eskiden image designerlar acaip acaip şeyler yapıyordu..belki nge ile yeni özellikler gelmiştir die merak ettim..

dün master trader adamı respecledim ama lvl5 oldu..ama bu adamla hiç combat kasmamıştık..çok kötü oldu valla hoşuma gitmedi bastan adam kasmak...en kolay yol avatar diyorlar ama onu nasıl yapıcaz? birileriniz yardım etsede bi kassak avatar..

nuvanda olm sen diodun avatar kasıcaz falan die..bi gün zaman belirleyelimde yapalım o işi..bugün olmaz ama
Sosyal ağlarda paylaş

olm bu sistemde adam kasmak çok sıkıcı ..eskiden iidi..at hemen açalım altlari cikalım nereye gidilcekse pıt pıt atlayalım lvllleri..ama benim adam daha lvl10..çıkarsa karşımıza lvl50 falan gümlerim :)
camokada ise roow yok yardımı olamaz yani :(
Sosyal ağlarda paylaş

nuwanda...
bak bu organizasyonu bensiz gerçekleştirirsen..imperyal olurum overt gezerim oyunu sana zehir ederim :)
yapıcağınız zaman 2 charımada tel at dostum işallah online olurum..
tekrarlanıo olması süper valla..kapanmadan hemen yapmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Kasshky Uzay'ın da Trandoshan Uzay Üssü

Ömrümden 10 sene kaybettim orada , yapılacakları allakhazam'da yanlış okuyup sinir krizleri geçirdim pc başında.

2 kastık girmek için meğer yanına gidip kod yazıyormuşuz o kadar.

Avatar demeyin bana :D girdiğimiz zaman ise felaketti.

Forumlarda arayın Chimera-Kando-Xanator Macerası adlı videomuz mevcut maeuha :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...