Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[lionheart] Ilk izlenimler

Befounder

Öne çıkan mesajlar

koyiim lionheart'a desem de bari ne tarafta oldumu belli etsem sadece. bu kadar mı sığ olur bi oyun. teaser yazısını okuyunca gözlerim yuvalarından uğramıştı. tamam oyunda o yazanların hepsi var. Ama o kadar. lan. iğrenç film trailerları gibi. insan o detaylara bi arkaplan bi derinlik bekliyo ama yani... yok. sadece o kadar. alllmam bu oyunu almam. sorana da almadım almam sen de alma derim. yaparım bunu. hentaiciyim ayrıca. :P[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

neden almayacakmışım ki oyunu? adam oyundan nefret filan etmemiş, zayıf bulmuş ve eleştirmiş. ben onun çok eleştirdiği arcanum'dan çok keyif de almışımdır hani ama adam yazmıştır "meraklısı için ilgi çekici, keşfedilecek bir dünyası var" diye. bana hitap etmiştir oyun, ama herkese hitap etmeyeceğini de yazmıştır. (misal sen :-p) kraldan çok kralcı sen tabii gene bamgüm kafadan girişmeye çalıştın bis made man olarak.. :)

imla hatasını yama çıkarır düzeltiriz ne olacak, 50$'lık oyunlarda daha az imla hatası yok ki.. :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun notunu 7/10 dan 8/10 a yukselttım 40 saatlık oyun tecrubesının ardından ...
LH sadece A gurubu 10 luk bır oyun olmayı vaad eden A grubu oyunların hastası olan guruba adrenalın ve beklentı pompalayan sonuctada cok ıyı bır B gurubu bır oyun ...
su ortamda olan tartısma tamamen bekledıgı tarz bır oyun bulamayıp hayal kırıklıgına ugrayan playerların onyargılı ve muhtemelen oyuna bır sans bıle vermeden yaptıkları yorumlar ...
bu arada o gamespot cu elemandan 10 kat daha kalıtelı oyun yorumu yaparım 2 bardak cay karsılıgı ...
dedıgın zat ne bır otorıte (sana gore olabılır belkı) nede herseyı bılen adam sadece kendı yorumunu yapmıs kendınce yazmıs ne sıs yansın ne kebab modunda ...
ayrıca konu uzerıne bu elemanın yaptıgı klasık ıncelemelerınede bır baktım %10-%15 dusuk not vermıs bır cok klasıge ...
bazı reklam oyunlarada +%10 vermıs kafadan ...
tam bakmadım kım yorumlamısta HoMM 4 e 8-9 gıbı not verene kafam gırsın .[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...

[Bu mesaj The_Delucian tarafından 21 August 2003 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj The_Delucian tarafından 21 August 2003 00:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayatında oynadıgı ılk oyunu LH olan ınsanlar ne yapsın yada kuzu kuzu kucukler sevımlı sempatık yavrucaklar ...
o dedıgı seylerın (tutorıal kıvamında) tamamını pas gecmek 5-6 mouse klık ı 3-4 enter baska bısı dııl ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun B grubu olması dışında söylediklerine katılıyorum,

Grudge bahsettiğin olayı ben de farkettim, çıldırdım, roleplayin içine etmişler dedim ancak neyse ki sadece orada öyle birşey var , daha sonra bir daha çıkmadı..

arkadaşım da perk manyağı oldu, aynı leveldayken bende 4 perk varken onda 8-9 perk vardı
sanırım galileo peşinden gidenler perk manyağı oluyor

bu arada damage rekorum:
level 12 karakter ile 124 damage :D[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben Galileo peşinden gidecem gitmesine ama Faust'u bulamadım. Ortalarda...? Nerelerde? Wielder olarak gözüken bi tip var, 2. katta (giriş altı, -1) ama guard'lar var ve tek söölediğim, kurtulmak istemiyo msun gibi bi şey...

Delucian, o haç'ı kırmak için hemen yan odada olan bi sandık var. Bi guard'ın yanıbaşında duruyo (aynı odadaki değil, sağdaki oda. Dikkat et, 2 sandık var aynı tanıma uyan...) Onun içinden asa çıkacak. Asayı aldıktan sonra istediğin gibi kırıyosun haç'ları. Kırık haç'ı yeniden oluşturunca kapı açılıyor. Sonrasınıda sen bulursun.
Sosyal ağlarda paylaş

yoğun baskılar üzerine şu arkadaşı hazırladım.
konsept aynı (döven)

st 10
pe 6
en 10
ch 1 (giftedi alıp dönüp wolf hide ı alınca böyle oluyo...)
in 6 (sizin poh yemeniz. 4 tü bu, LK da 8'di)
ag 8
lk 6

wolf hide
gifted
nasty disposition

12 sp/level geliyo şindi de
2 sp/level için mi okadar gürültü yaptınız yaw?

şindi soru şu 10 olan ability scorelar itemlarla neyin arttırılabiliyo mu? deneyen var mı?
ya da ability arttırmak yerine aynı slotlara farklı işlevleri olan itemları doldurmak gibi bi mantıkla hareket ederek bu karaktere devam ediyim mi?[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

LOL ne party interaction ne de romance varmis
pufff butun umutlarim sondu. arcanumdan farksiz renksiz bisi mi olcak yani :([hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

yok pe iyidir.
metal detektörü gibi geziyom ortamda :-p

bu arada ch1 le dialog eksikliği, inandıramamak gibi problemler yaşamadım. zaten genelde tehdit ediyorum karşıma çıkanları. derdimi anlatamazsam kafalarına vuruyorum çekicimi...
[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 21 August 2003 21:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...