Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçe-beşiktaş

aytimania

Öne çıkan mesajlar

küfürle espriyi ayırt edemiyorsunuz daha.derbide 90 dakika boyunca tek bir küfür duydunuzmu
kimin başkanına anasına bacısına küfür edildi?
samiyendede inönünede toplu ve organize bir şekilde 90 dakika boyunca fenerbahçeye küfür ediliyor.
bu tip şeyleri dile getirecekseniz ilk önce at gözlüklerinizi çıkartın öyle konusun harbi komik oluyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel;
bjk lıların organize ettigi "korkak tavuk ortaga" pankartı ile bu organizasyonun hiç bir farkı yok bence.belkide ona verilmiş bir cevap bile olabilir.fikir babası kim bu işin bilmiyorum ama süper yapmışlar gerçekten.
cümlesine ulan diye başlayan arkadaşa diyecek lafım yok , onun seviyesine inemem şimdi forum ortamında.
Sosyal ağlarda paylaş

bu işe elbet bir çözüm bulunacak , ergun gürsoy statdan gelen hasılat cezalara gidiyor diye dert yanıyordu geçtiğimiz günlerde.
bence cezalar arttırılırsa küfür diye birşey kalmaz , kapa bakalım 2-3 maç samiyeni inönüyü kim küfür ediyor.
federasyonun agırlıgını koyması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

oh ne ala. yonetim orgonizasyonu ile karsi takima it densin, buna seyir zevki diyelim. kivirmadan, cuvaldizi kendine igneyi baskasina batiracaksin, sonra ders vermeye calisacaksin. donek politikalar bunlar.

ilgili basliga yazdigim gibi, bir yerde yonetim orgonizasyonu ruhunuz yeter, bir yerde bu. sonra en temiz biziz tavirlari. rezillik yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

işte "idrak" işi bu. korkak tavuk ile it i karşılaştırmak. o pankarta hepiniz it sinizde yazılırdı beteride. korka tavuk denmesi epriydi. niye? ne demişti ortega o zaman "bombalar patlıyo bu ülkede ben çok korkuyorum, gitmek istiyorum". sizde biliyosunuz 2 sinin asla karşılaştırılamayacağını ama işte delikanlılığa bok sürdürmeyelim. böyle devam edin. figth fire with fire aynen devam.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel;
bence bu fenerbahçe taraftarının aziz yıldırıma ve fenerbahceye edilen küfürlerin bir yanıtıdır.fenerbahcenin küfür anlayısı bu "it" demekden ileri gidemiyoruz malesef.
milletin anasına bacısına küfür edenede bırakında "it" diyelim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

cobarde gallina ortega olayi ile bunu karsilastirma cureti gostermek hatadir. kartalizma`nin yaptigina hakaret demek ikinci buyuk hatadir.

herseyden once mactan once ortega sacmalamaya baslamisti, yok savas cikarsa turkiye`den giderim filan diye. bu ona bir gonderme idi. ikincisini sozlukten ogrendim, river plate takiminin lakabi imis korkak tavuk. bu da ikinci gonderme. fenerlilerin cahilligi ayri bir konu.
Sosyal ağlarda paylaş

bu organizasyondan başkanın haberi yoktur.statdan sorumlu yönetim kurulu üyemiz ilhan ekşioğlu ve stat müdürümüzün haberi vardır.
böyle bir organizasyon yapıp aziz yıldırıma haber vereceklerini sanmıyorum.
şunuda söyleyeyim
gs ı 1-0 yendiğimiz 16 şubat gecesi daha dün gibi aklımdadır maç başlamadan önce maraton tribünün inşaat halindeki üst iskeletine , gs için "baba ocağına hoş geldiniz" diye dev bir pankart asılmıştı.o pankartı görüpte indirten kim biliyormusun?
aziz yıldırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...