Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bjk:0-rize:1

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

beni sayamayan duygusuzlar topluluğu beni ilgilendirmez..benim desteğim şahıslara bağlı diil..ii ozamn sen sevme ben sevmimm hepimiz yuhalaylaım kimse maçlara gitmesin takım yok olsun bitsin kalmasın beşiktaş die bişe..olur mu böle bi olay ya..bu ruhsuz mücadele etmeyen dallamların hepsi gelip geçici..biri gider başkası gelir ama bizim sevgimimz kalıcıdr hiç bi zaman azalmaz!!gerçek beşiktaşlılık ruhu da budur..iyi dost kötü günde belli olur ayrıca
Sosyal ağlarda paylaş

ben maçtaydım ne yazayım bilemiyorum bişey yazılamıyacak kadar kötü bir takım.nasıl bu hale geldik aklım almıyor walla.neyseki beşiktaşı bu hale getiren basiretsiz yönetim sonunda tüm stadyumdan küfürler protestolar ve şişeler yedi ve maç bitmeden stadtan kaçmak zorunda kaldı şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

bırak ya bu kadarda kötü olmaz 4 gün önce inegöle yenilmişin cuma günü soğukta beklenenden daha çok taraftar var artık biraz mücadele edin yahu biliyoruz çoğu kapasitesiz kazma beşiktaşa yakışmayan adamlar ama mücadele olmazsa karşıyız.beşiktaşın kulüp tarzında ve ruhunda vardır mücadele ve agresif futbol ..öyle başarılı olmuştur beşiktaş tarihi boyunca. böyle pasif ve ezik futbolcular yakışmıyor her şeyi hakedior.
Sosyal ağlarda paylaş

senelerdir en kötü zamanlarımızda bile rezil ediyoruz sizi *okludere stadınızda.gene ederiz hiç merak etmeyin:d beşiktaş bu durumu atlacaktır

[ mesaj 18 şubat 2006, cumartesi - 12:18 tarihinde, _tayfo_ tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 18 Şubat 2006, Cumartesi - 12:19 tarihinde, _TaYFo_ tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...