Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurt dışı erişimi 9gb ' e düştü hayırlı olsun diyoruz allah daha kötüsünü göstermesin

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

eh hükümetimiz özelleştirmeyi sapıkça bi şekilde yapınca böyle oluyor.

fiberi sağlayanı, adsl portu sağlayanı, bu portları pazarlayanı birbirinden ayırmadığın bu birbirinden ayırdıklarını da farklı şirketlere bölmediğin sürece ve farklı fiyat politikaları uygulanmasını engellemeden (telekom interneti ttnete ucuza diğer isslere ise delice yüksek fiyatla satıyordu.) olmazdı bu iş. olmadı da.

hizmeti iyileştiren özel sektör üfürüğü değil rekabettir diyorum burdan telekomu satılmasını destekleyenl şaşkın liboşlara. (itiraf ediyorum arada telekoma sinirlenince ben de bunların arasına girdiydim zaman zaman. ühü.)

[ Mesaj 17 Şubat 2006, Cuma - 19:54 tarihinde, Rahan tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım çakallık yapıp kablo yu kısıp adsl e full force verdiler.

veya benim burada kablo ile ilgili bölgesel sorun var.

italya, almanya , ingiltere , amerika , isveç , danimarka, çin , japonya , suudi arabistan , mısır , iran , israyil ,ispanya ... vs vs

ipler pingledim önceden beri aklımda bulunan 1200 ila 800 ms arasında değişiyor.

ya düzeldi , sadece routing sorunu var bizim ile ilgili , yada düzelttik deyip devlet adsl yararlansın kablo sussun otursun diyip kabloyu kıstılar , veya bizde sadece bu sorun var ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de şöyle bi sorun var osi de uo oynuyorum gunduz acaip alg var gece yok ne alaka anlayamadım yabancı sitelerde de bir yavaşlık var hala acaba bende mi sadece sorun var nedir? aradım adam yurtdışı patlak diyor ama gunduz sadece boş skill kasmaktan sıkıldım oyunda ya ne pvm ne pvp hiçbişi yapılmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

geceleri yurtdısı cıkıslarını zorlayacak kullanıcıların sayısı azalıyor da o yuzden rahat rahat oynayabiliyorsun. benim de ilk defa bu kadar kötü dl hızım. siteleri acıyorum falan ama dl düştü.
cumartesi olmasının da payı var tabi. zaten hep hafta sonuna denk gelir sounlar.

[ Mesaj 18 Şubat 2006, Cumartesi - 17:05 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...