Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OSI Ultimasını Çok İyi Bilen Kişiler Aranıyor

Araseptrone

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar kusura bakmayın, nereye açsam laf ediyorlar, aslında olay internete de giriyor, osi forumlarında da, oyun bölümüne de ama ben bi tanecik hakkımı burada kullanmak istedim...
ve ayrıca malesef sadece osi ultimasını iyi bilen birine ihtiyaç var... kusura bakmayın... ilgilenenler lütfen bu mail adresinden ulaşsınlar...
[email protected][hline]Ultima Online bir oyun değildir, bi yaşam biçimi bir aşktır...
Sosyal ağlarda paylaş

eheh nbl ile OSI yı aynı kefeye koydunuzya ne dıyım LOL
arkadaş galıba oyunun tamamından bahsetmiş yanitum herşey acıkken :D benim hem OSI hem de Ultıma dunyası hakkında baya bılgım vardır eger bana somut ıyı bır sıte projesı gosterebılırse yardımcı olabılme ıhtımalım var
birde aklıma şu geldi mesajımı onla kapamak ıstedım ısmını vermıycegım bir free shard da adamın tekı yonetıcılerı oven bır topıckte
he bız bu kadroyla boyle degerlı ınsanlarla OSI yı bıle gecerız bu gıdışle OSI den daha ıyı olucaz goruceksınız
demişti :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 08 September 2003 11:56 tarihinde demiş ki:

birde aklıma şu geldi mesajımı onla kapamak ıstedım ısmını vermıycegım bir free shard da adamın tekı yonetıcılerı oven bır topıckte
he bız bu kadroyla boyle degerlı ınsanlarla OSI yı bıle gecerız bu gıdışle OSI den daha ıyı olucaz goruceksınız
demişti :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır

İs this possible ahauha :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...