Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden f9 ile 0000000 ı bu kadar büyütüyorsunuz ki?

sametoneal

Öne çıkan mesajlar

@ sametoneal

herkesin skill dizilimi farklıdır. spike ı 6,7,8 den birine koyan adamlar da var. herkesin klavyeyi daha kolay kullanabilme yeteneğine göre değişir. comboya ters skill dizilimi yoktur, olamaz, mantıksız :)

hala macro kullanıyo diyenlere tavsiyem daha önceki cevaplarımda verdiğim dökümanı bi zahmet okumaları. adama üşenmemiş uzun uzun her türlü taktiği yazmış. hepsini okudum ve büyük ölçüde uyguladım. uzun bir süre pratikten sonra (ki lvl 70 bu pratik için yeterli bir zaman sanırım) 0 ın seviyesinde bi sin olmak hiç de mantıksız gibi görünmüyo.

son bişey daha; o adamın charını itemlerini ver ben de öyle ün yaparım diyen arkadaşlara cevabım zaten onların ünlü olma nedeni 70 lvl olmaları, charlarını gereken şekilde profesyonel kullanmaları ve kaliteli itemlara sahip olmalarıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Tel'e gerek yok abine söle yanıma gelsin senle beraber bi taşla 2 kuş vururum...
Kiminle uraştını bilmiyorsun sanırım ama ben seni bulurum merak etme her an nefesimi ensende hissetmeye başla şimdiden....
Sana kiminle uraştını öretcem merak etme o yüzden düşünmeye başla artık ben adresimi verdim delikanlı olan beni gelir bulur sen bulmasanda ben seni bulurum bunu unutma! Şimdi susuyorum konuşacağım zamanı ben bilirim....
Allah seni yoluma çıkarmasın Allah'a emanet ol...

[ Mesaj 15 Şubat 2006, Çarşamba - 10:05 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sinle oyayıpta macro kullanmam dien yalan soyler.
saten iki secenein var ya pot macrosu kullanacaksın yada combo macrosu.
dolayısyle bu adamlar birinden birini kendileri el ile yapıorlar.
onları macroya braktığı şey combo deil pot tur.
cünkü olmemelerinin sebebi budur.
comboyu elinisle kalvyeden yapmak oldukca basittir.
ama bir hp yi yada mp yi kafanıza göre dolduramassınız cünkü bir cooldown zamanı vardır.
bu adamların kullandıı şey aslında macrodan da bağmsız bişi cünkü hp ve mp pot kullanıldığında cıkan gösteri efekti onlarda nedense ard arda süre gelior herhangi cooldow zamanı söz konusu deil onlarda skill barda hiç dönmüor potlar minor basar gbi pot basıorlar. ve birde macro kullanırsan canavar gbi 10 kişinin arasına girersin sağlam bi şekildede cıkarsın abicim bukadar basittir.
bu yontemler görülmüştür denenmiştir ulu orta yazılmadı buraya.
bizzat kendim denedim ama gel gelelim tırsmak söz konusu...
Sosyal ağlarda paylaş

bende açılıyor sende bir sorun olsa gerek.

http://homepages.nildram.co.uk/~cyrus2k/knightonline/assassin%20guide.txt

olmazsa
http://homepages.nildram.co.uk/~cyrus2k/knightonline/
adresine girip assasin guide.txt dosyasını aç.

bu arada bence sinlerin hiç bi makro programı kullanmasına gerek yok çünkü sin oynamanın zevki bir çok işi aynı anda yapabilmektedir (bence). zaten healing makrosuna ihtiyacı olmıcağını düşünüyorum. minor heal spammi iyi kullanan ve manasına dikkat eden bir sin 8 kişinin arasından çıkabilir (bilhassa zero)

[ Mesaj 15 Şubat 2006, Çarşamba - 12:25 tarihinde, Reocker tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

azcık hesap yapın konuşmadan once

1. water of favors 720 hp basıor
2. 000000da 3000 e yakın mana vardır
3. buda 30 minor yani 30x60 = 1800 can çok kısa bir surede yani pot basmaktan daha sağlam
4. ileri geri kullanmadan combo yapılıyor çok da kolay..
5. kime laf atiğini iyi duşun 70 lvl adamlara laf atiyorsun
6. dm çok rahat kesilir slide ı iyi yap yeter 1000 vuruyordu benim rogue a 61 lvl iken ....
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu topice elimden geldiği kadar son noktayı koymak istiyorum. suçladığın her yolu bloke edip bilimsele yakın açıklamalarla hiçbirinin hile olmadığını kanıtlamama rağmen sadece iddiana devam etmek için bizi yok sayıyorsun ama emin ol "her nederseniz diyin... " diyerek burda senin gibi düşününlerden başka kimseyi etkileyemezsin.

kanıtlar olmadığı sürece bir kişiye çamur atmak boşa savrulan tehditler gibidir. ses var görüntü yok misali burda elalem hakkında atıp tutman, bu oyunu bilip adam gibi oynayanlar tarafından nasıl karşılandı sende gördün. bir daha birisine karşı çok ağır suçlamalarda bulunmadan önce bi düşün. belki bu forum senin sözünü kanun sayan ve herşeye kanıt olmaksızın inanan insanlarla dolu değildir, ha?
Sosyal ağlarda paylaş

herkim ne dersen desın 00000 comboyu en ıtı selıkde yapiyor bakın vıdeosuna adam t r tuslarını kullanıyo skilleri ıse (300 ytl turkıyedekı satıs fıyatı) mause ıle yapıyo. ya skilleri mause ıle tıklıyo yada mausede fonksıyon tusları var. ama yapıyo.

bende dedım ve bısıler kaptım sanırım anlatayım assaın ler deneyıp cvp verırse sevınırım.

r ve kullanma suresı uzun olan bır skill secin (lift sw) ıkısıne surekılı olarak basın ve skillerinizi ıse mause ıle tıklayarak yapın bakalım ne goreceksınız

ama yapması gercekten ccook zor ama alısınca da muhtesem oldugunu anlıyorusuz ve bu asla bır hıle degıl yetenek bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...