Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkiyede 1tb bw 150 ytlye bulmak mumkun mu ?

Alis

Öne çıkan mesajlar

fatura ekle .. 18% kdv =)
+
o fiyat'dan vermiorlar , 3 makine olunca , =) yani bende 3 makine var 2 tane AMD 3700 olanlardan 1 tane celeron oda 1 tane test server ,

normalde misal odeyecegin rakam 500 mu nixconda burda 400 o nasil oluyor diorum adamlar zarar mi ediorlar ne yapiorlar satmak icin onu diorum yani ben
Sosyal ağlarda paylaş

Eh ilginc birsey daha var mrtg bilen varmi aranizda bilmiorum gerci 3.6.mbps ile upload ediorum suanda hehe 1mbit diorlar ama deil sanirim :S ne istir sanirim hati sinirsiz yaptilar trafigi 1 tb'de stabil tutular zaten burada kac kisi var ki 1 tb adam akili harcayacak =) nixcona bakinca ayni sey demior ama 1mbps dior :S ilginc bakalim Turkknet simdi yeni sitesinde herseyi detayli sekilde aciklayaci bir sekilde yapacaklarmis eh tabi okadar sikayet edersek bole olur =) adamlar degistirsinler =)

Simdi manyak birsey ogrendim bende mi ole yapip satsam hehe =) 12+2 cs sunucularini 50 ytl yapacaklarmis :S 50 ytl ne ya 3 gunluk param :S
Sosyal ağlarda paylaş

ayh yau anlamıyorum, reklam yapmak yasak değil ki ne diye alttan alttan reklam yapıyorsunuz veya alttan alttan reklam yapıyor diye suçluyorsunuz hayret ediyorum.

cidden yasak değil yapın sitenizin şirketinizin reklamını. işimize yarıyorsa, muhattap olacak adam da olur hem ala ala..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...