Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu trade hack ne ayak

Mrdeath

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar sorularınıza cevap veriyorum...

Önce _50cent'e cevabım... VW'yi bundan 4 ay önce 61 lvl %90 olan bir warrior la takas ettim.. Şu anki nickim oyunda Enz0 65 lvl orc warriorum hala da kasıyorum bu aralar human tarafına geçmem söz konusu... VW yi sorarsan şu an ki Nicki xromeox..
Mrdeath'a cevabım... Savaşları çoğunlukla humanlar kazandığı için oyunda boost dediğimiz bi olay var şu aralar.. Yani orclar; humanlara gereğinden fazla dmg verebiliyo... Örnek vermek istiyorum ben mesela krakatoa'ya 500 vuruyorum max.. Savaşta 1000-1100 civarı vuruyorum ve çok rahat kesebiliyorum... F9devil'a da aynı dmg leri verebiliyorum ama bu boost sadece savaşlar da oluyo istila dediğimiz zaman bu olay sınırdışı kalıyor... Yani konuyu kısa yoldan anlatmak gerekirse oyunda denge sağlanmaya çalışılıyo.. Bilgilerinize...
Kısa bi hatırlatma : Oyunda +9/90 shard bir tane vardır oda ANY isimli human assasinde hiçbir illegal yolla yapılmış bir item deildir tamamen profesyonel yapılmış bir silahtır...

[ Mesaj 15 Şubat 2006, Çarşamba - 10:17 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...