Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ODTÜ...

can

Öne çıkan mesajlar

Başka bir yeri beğenmeyip onları aşağılamaya hakkın yok. Birisi de paticiği sevmeyip ana baba parasıyla sabahtan akşama internete giren kapitalist Amerika yalakası diye bizleri concon bebeler olarak adlandırıyor olabilir şu an. Yani kimseyi o lakaplarla adlandırmaya hakkın yok.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 05 September 2003 13:48 tarihinde demiş ki:
said:
Silthanas, 05 September 2003 01:50 tarihinde demiş ki:
Ek$i sozluktekilerin dili fazla uzunmu$..

70'lerin 'sol' kanadinin idol ogrenci lideridir.TERORİST DEGİLDİR ![hline]Külliyen Yalan...

rpg ve kalasnikoflarla odtunun yemekhanesinin damina cikip arkadaslariyla cekindigi fotografi izah etsin o zaman.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

onlar düşüncelerini anlatırken anlamak istemeynler onları öldürmeye başladıklarında onlarda haklı oalrak silahlanmaya başladılar. İnsanlar onları öldürdükçe onlar o insanlara çiçek atmayacaktı herhalde[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
[b]Felsefe yapmaya çalışan aptal kızlara hayır

Sosyal ağlarda paylaş

al bir örnek daha absolut o da odtü mezunuydu yanlış hatırlamıyosam insan üzülüyo ya odtü den böyle adam yetişince yazık yani sadece okulagidip gelen tipler
hani bi deniz gezmiş olamazsınız ama böylede olmayın

[Bu mesaj Eaglewingg tarafından 05 September 2003 20:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sen KARSI bir görüs içerisinde oldugun için silahlanamazsin.
Ama sana karsi, hali hazirdaki yönetim silahlanabilir. Bu böyledir. saçmalamayin. simdi adamin teki çikip dese ki, ben mutlakiyet istiyorum, onu savunuyorum, eger bir hareket baslatirsa, direk(silah zoruyla vs.) susturulur. neden? çünkü anayasada belirtilmistir yönetim biçimi degismeyecek diye. ama sen devlete ya da yasaya karsi silahlanamazsin, hakkin degildir.[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla silahlanmanin hakkin olabilecegini düsünmüyorum. Dag basinda yasamiyorlar sonucta. ha sonradan daga kacmislar o ayri.

herkese zulüm yaparak basa gelirsen sana karsi silahlanacaklarini mi zannediyorsun?

zaten o silahlanmayla da sirf gözdagi vermisler. baska bir sey yok yani. çok gereksiz bir eylem.[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 05 September 2003 16:33 tarihinde demiş ki:
Deniz ve arkadaşları bu devrin tüketim çılgını ve gününü gün etmekten başka bir şey bilmeyen, en büyük sorunu akşam dışarı çıkarken üstüne hangi elbiseyi giyse daha "cool" olacağını düşünmek olan bir nesil tarafından anlaşılamadı, anlaşılamazda. Onu anlamak için önce üstünüzdeki bu tüketim çılgını elbisesini çıkarmanız, daha sonra ben demeyi kesip biz demeye başlamanız gerekir. Bunları gerçekleştirmeden değil Deniz ile ilgili 5 kitap 155 kitap okusanız nafile... Sonra ona oturduğunuz yerden terörist de dersiniz, salakda...[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ

ya abicim ne felsefesi ne protestligi. adam kesfedildiginden beri dunyanin tum ulkelerinde evde, bireylerde bulundurulmasi suc sayilan uzun namlulu tam otomatik tufek ve ROKETatarla turkiye cumhuriyetinin baskentinin ortasinda bir egitim kurumunun damina cikip fotograf cektirmis. ne felsefesi bunun felsefelik yani yok.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 05 September 2003 17:50 tarihinde demiş ki:
O formül kısmı efsane. Ama silinmediği ve silmek için çok uğraşılmadığı (ODTUnun genel yapısı olarak) doğru.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

ben ordayken 2 tesebbus edildi, ustelik sosyal demokrat rektor suha sevuk doneminde.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eaglewingg, 05 September 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
fedaykin en güzel cevabı vermiş..

ayrıca ne yazıktırki deniz gibi devrimcilerin okuduğu sıralarda bugün unity ve onun gibileri gördüğümüzde içimiz parçalanıyo

odtü bugün eskisi kadar olmasada genede aydın ve solcu öğrencilerin coğunlukta olduğu bir okuldur ve cumhuriyetin en büyük kalelerindendir tabi bi kac tane çürük adam cıkıyo...

aydinlik roketatar ve tam otomatik tufek bulundurmakla mi oluyor ? kimseye silah cekmedigim icin mi icin parcalandi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Mantıki çevrelerde düşünürsen gelişen teknolojiyle birlikte oluşan yeni totaliter devletlere karşı silahlanmanın dahi hiçbir fayda getirmeyeceigini anlarsın çünkü senin bir vatandaş olarak en fazla silahlanabilecegin şey tüfektir fakat devletin askerinde tanktan tut bombaya kadar herşey mevcut. Teknolojinin ilerlemesiyle insanların eylem yapma, hakkını savunma, ve az sayıyla dahi olsa mücadeleyi kazanma veya bir kurtuluş savaşında kazanma oranı git gide düşüyor. Şu zamanda artık bir istiklal savaşı başlatarak yönetimi deviremezsin ya da işgalci kuvvetleri ortadan kaldıramazsın. Şu anda dahi ırakta gördüğünüz üzere direnişçilerin amerikaya verdirdigi toplam kayıp sayısı 100 ü geçmedi. Işgal kuvvetleri zırhlarının içine bürünüp bir tarafından girip öbür tarafından çıkarken Irakın direnişçiler en fazla kalaşnikofla ateş açabildiler.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aket-Atum, 05 September 2003 18:55 tarihinde demiş ki:
said:
unity100, 05 September 2003 13:48 tarihinde demiş ki:
said:
Silthanas, 05 September 2003 01:50 tarihinde demiş ki:
Ek$i sozluktekilerin dili fazla uzunmu$..

70'lerin 'sol' kanadinin idol ogrenci lideridir.TERORİST DEGİLDİR ![hline]Külliyen Yalan...

rpg ve kalasnikoflarla odtunun yemekhanesinin damina cikip arkadaslariyla cekindigi fotografi izah etsin o zaman.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

onlar düşüncelerini anlatırken anlamak istemeynler onları öldürmeye başladıklarında onlarda haklı oalrak silahlanmaya başladılar. İnsanlar onları öldürdükçe onlar o insanlara çiçek atmayacaktı herhalde[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
[b]Felsefe yapmaya çalışan aptal kızlara hayır

o donem kimin kime karsi ilk silahlandigi muglak bir konudur, tartismaya aciktir. bu adamlarin karsi gorusunde olanlar da ayni seyi kendileri icin one suruyor. benim icin onemli olan `silahlanmis` olmaktir. kimse yasadigim sehre ROKETATAR getirip de sonra ben hakliyim hede hodo fikir zikir diyemez.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PhalanX, 05 September 2003 19:07 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 05 September 2003 19:02 tarihinde demiş ki:
Yani herkes işine gelmediğinde silahlanmalı sana göre?[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

Abso işine gelme,gelmeme meselesi değil
Biri sana karşı organize silahlı bi çatışmaya giriyor,hiç bir güvencen yok sen napardın oturup beklermiydin?[hline][b]Just gris..

kanun diye bir sey var. aramislar mi haklarini ? o pek meshur sosyalist `manifesto` daki `militanlik` kavramina asik olup 68 de fransada ilk gosteriyi yapan ogrenciler gibi kapkara giyinip gozlerini de kapatip ellerinde sopalarla gostericilerin onunden yurumemisler mi ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 05 September 2003 19:09 tarihinde demiş ki:
işine gelmediğinde değil de, biri benim özgürlüklerimi elimden alıp bana karşı silahla, kanunla geliyosa, silahlanmak hakkımdır bence.

rpg ile kalaşnikofla bir öğrencinin üniversitenin tepesinde işi ne var diyosan, tankların şehrin ortasında ne işi olduğunu sorarım sana unity100.

bir gerçeği kısmen ele alırsanız, ona ubik açılardan bakarsanız çok alakasız şeyler çıkar ortaya evet, de nedense deniz gezmişi ve arkadaşlarını zamanının koşullarıyla değerlendirmeyi denemiyo.[hline]BURAYA ÇÖP DÖKEN EŞEKTİR !

denizdir menizdir `ogrenciler` roketatarindan kalasnikofuna silahlanip ulkeyi karsi taraftakilerle birlikte savas alanina cevirmeseydi, emniyette olmak icin hangi sokaktan gectiginde kimin yakana yapisip silahi dayayip sagci misin solcu musun diye soracagini biliyor olman gerekmeseydi, tanklar da sokaga cikmazdi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eaglewingg, 05 September 2003 20:04 tarihinde demiş ki:
al bir örnek daha absolut o da odtü mezunuydu yanlış hatırlamıyosam insan üzülüyo ya odtü den böyle adam yetişince yazık yani sadece okulagidip gelen tipler
hani bi deniz gezmiş olamazsınız ama böylede olmayın

[Bu mesaj Eaglewingg tarafından 05 September 2003 20:05 tarihinde değiştirilmiştir]

tam tersine zil takip oynaman lazim. ben hic bir zaman karsi gorusumde olan biri bana bicak cekse de silah cekse de buna karsilik onu ROKETATARLA havaya ucurmayi dusunmedim. bu isleri yapanlar adam degildir. gandi gibi insanlar varken cikip da che guevarayi savunan adam, medeniyet yerine siddeti savunuyor demektir.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

silahlanma konusunda genel olarak unity ye katilmakla beraber unity nin fizbanin yazisindaki "ortam kosullari icinde" kismini pek degerlendirmeye almadigini /artik alamadigindan da supheleniyorum gerci ama/ dusunuyorum.[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 05 September 2003 20:21 tarihinde demiş ki:
ben yasal haklarımdan bahsetmiyorum melancholy, insan haklarımdan bahsediyorum. insan haklarımı eğer bulunduğum yerde hukuken savunmama devlet izin vermiyor, hatta kendi engelliyorsa, kendimi, haklarımı silahlanarak korumak benim "doğal" hakkım. yasal olmayabilir.

zaten yasaların insanlara karşı olduğu bir düzende, "yasal" hakkı tınlayan kim ki ?[hline]BURAYA ÇÖP DÖKEN EŞEKTİR !

ha bu gun bile `sevincini ifade eden` bir kac magandanin attigi kursun bilmem kac kilometre otede yere inip TAAA ISKOCYADAN gelmis bebegi bulup oldurebiliyorken, sen sana karsi goruste olan bir adam silah aldi diye eline ROKETATAR alacaksin, kullanacaksin oyle mi. sorarim peki ondan sonra `BENIM OGLUM ORDAN GECIYORDU ONU NEDEN OLDURDUN` diyen adama nasi izahat vereceksin ? hakkimi ariyordun mu diyeceksin ? bu mantiga gore o adam orada satiri cikarip seni kitir kitir dograsa hakli olur.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 05 September 2003 20:35 tarihinde demiş ki:
said:
Eaglewingg, 05 September 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
fedaykin en güzel cevabı vermiş..

ayrıca ne yazıktırki deniz gibi devrimcilerin okuduğu sıralarda bugün unity ve onun gibileri gördüğümüzde içimiz parçalanıyo

odtü bugün eskisi kadar olmasada genede aydın ve solcu öğrencilerin coğunlukta olduğu bir okuldur ve cumhuriyetin en büyük kalelerindendir tabi bi kac tane çürük adam cıkıyo...

aydinlik roketatar ve tam otomatik tufek bulundurmakla mi oluyor ? kimseye silah cekmedigim icin mi icin parcalandi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

bana bi tane kansız devrim söyle o adam devrimciydi o zamanlar silahlı mücadele gerekiyodu o da yaptı elinde geldiğince şunu unutma faşistler gibi masum insanları öldürmedi zaten faşistlere insan muamelesi yapılmaz insana insan muamelesi yapılır bu ülkede hala oruç tutmadığı için öldürülen insanlar var daha geçen sene oldu köpekçilere karşı deniz gezmiş gibi adam lazım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 05 September 2003 20:39 tarihinde demiş ki:
Şu quotelar konusunda bi bakın[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

burda hassas, muglak bir konu tartisiliyor. eger quotelerde kesin hareket edilmezse yanlis anlasilmalar ve karmasa olusur.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...