Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geleneksel pepeleksel halisaha maclari-ankara

wanderer

Öne çıkan mesajlar

etti 9 kişi 1 kişi daha olursa 5 vs 5 guzel olur[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben koşmam paşa paşa sigara içerek oynarım

spor villanın sahası buyuk deil yaw koşarız[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

benim dururumumun belirsizleştiğini bildiriyim evde yaşanan yoğun kavgadan ve benim soğuk algınlığımdan dolayı beni kesin listesinden çıkarın lütfen hatta söyle diyim gelebilecek durumda olursam sizden birinizin cebine ulaşıp bildiriyim
çok özür dilerim gleicem deyip gelmemezlik yapmaktan hoşlanmam ama bu seferlik böyle oldu[hline]Deli
Kupheli
Sosyal ağlarda paylaş

beyler sm0ke a cok ayip olucak, cep telefonun falan bilen yok mu? ben ozel mesaj attim falan ama adam mersine gidiyordu, goremeyebilir. programini olmayacak bir mac icin bolmesin adam.

brave e angelfire soylesin.

:([hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...