Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kohack....

Synergenx

Öne çıkan mesajlar

ben lordos ile eskilerden 3 ay kadar önce kapışırken (debuff bp kullanıyordum) sizin dürüst dediğiniz bu arkadaş combosunu hiç kesmeden benim 4 tane debuffımı yarım saniye bile geciktirmeden seri bir şekilde cureleye biliyordu. şimdi nasıl oynuyor bilmiyorum ama bahsettiğim olay yaklaşık 3 ay filan oldu. 1 hafta bp takıldım ve lordos ile her karşılaştığımda auto cure kullanıyordu. 000000 ile karşılaştığımda adam durup cure basıyor. allah aşkına 4 tane atıyorum üst üste 4.yü attığımda ilki açılmış oluyor. debuff a devam ediyorum adam combo yapmaya devam ediyordu. şimdi kullanmıyormuş ama lordos önceden kosp kullanıyordu. inanmıyabilirsiniz ama beni tanıyanlar var ise yalan konuşmıyacağımı da bilirler. saygılar.....
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın arkadaşlar NYchris,Lordos,Bobert,000000 gibi isimler kosp da kullanır kohack de kullanır herşeyi yapar ama onlar asla banlanmazlar.. Biz kullanırsak ve yakalanırsak biz ban yeriz.. Lordos'ta +2 takılar var ve kaç aydır hatta belki de 1 senedir üstünde... Ama ban yemiyor... NYchris bobert gibi isimlerle çok samimi bu arkadaşlar... Ama onlar banlanmaz siz banlanırsınız . Benim bi arkadaşım 70 lvl biff IP den cafede kosp kullanıldını tespit ediyor ve ordaki lvl en yüksek olan 70 lvl arkadaşımı banlıyo.. Siz bu adil bişeymi ?
Sosyal ağlarda paylaş

synergenx

bence kanıtın olmadan elinde bi takım iddaalarda bulunma derim suclu durumuna sen düsersin en azından isim konusunda ..

ares'te oynamıyorum ..ancak nychrs,0000000,bobert gibi isim yapmıs kişilerin bu tarz programlar kullandıgını sanmıyorum ..

artı olarak knightonlineranking.tk secren shoot bölümünden 0000000ın videosunu izlersen nasıl minör kullandıgını görürsün ..

onlar banlanır,hacklenir yine geri gelirler biz banlanırız,hackleniriz bişi yapamayız konusuna gelince ise;biz türkiyeden oynuyoruz onlar yurt dışından aradaki fark bu ..

bizimde sorunumuz oldugunda ulasabilicegimiz yetkili kişiler olsa bu sorunlarla inan bizde karşı karşıya kalmayız ..
Sosyal ağlarda paylaş

yazdıklarınızın hepsini okudum. adamlar kesin illegaş programlar kullanıyor yada kullanmıyor demıorum. oyunu bırakmadan once yaklasık 30-40 gün once sabaha dogru (:p) lordosla karsılastım. 1v1. beni beastların oraya çekti. lordos heralde kacıyor dıe dusunmedım tabe :d daha sonra 1v1 kapıştık we yaklasık 2 dakıka sonra lordos press ok yapmak zorunda kaldı. kesmiştim way be diodum. ama o zaman archer idi. geçenlerde burada xrated ın lordosla olan videosunu ızledım. ve sonuc xrated 3 lordos 1. yani şu bir gerçek lvl im 65 we hiç bir uniqim yoktu onu kestiğimde. adamlar programda kullanıo olsa kullanmıyorlarda olsa rtr de ben o adamdan daha ıyıyım =) tebrikler xrated
Sosyal ağlarda paylaş

synergenx sen gördünmü endless in program kullandıgını ? ben endless i iyi tanırım empire gelmeden öncesinden hatta aynı clanda da bulunduk ve msn imde de var sohbetim muhabetim de var ama öyle program kullansa eminim sorardı bana birkaç şeyini endless ne kosp ne dupe nede kohack la ilgisi olmuştur bnce kanıtın olmadan laf atıp durma..
Sosyal ağlarda paylaş

bugun kac kere troll bastı karuslar moontsrill falan hepsini kesdik gonderdik 3 parti geldikleri oldu sanslarına butun saglam adamlarda trollde kasıyolardı ki adamlar bastıklarında 2 assian birden daldı kesemedi ama ben town cekmedim orda kac kişi vardı gordu cekcek olsam oyle duurmlarda cekerim ki yine cekmedm camur atmak zevk veriyo millete...

[ Mesaj 13 Şubat 2006, Pazartesi - 22:21 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...