Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en temız server?

Outlaws06

Öne çıkan mesajlar

temiz server olarak aresi görmek mi? yani 5 aylık emeğimin karşılığı olan ki hiç lvl kasmadan ticaret yapmak suretiyle aldığım , ki 3 gün önce , shell set +7 ve shard +8 gitmiş olup biraz kafam atmış durumdayım.Zaten gm hiç ilgilenmez kafaya takmamak lazım diyorum bazen ama bazen de deliriyorum.E be adam dupe yapıyorsun başkasının emeğini niye çalıyorsun? ne halin varsa kendin gör.bir de adam böyle yeminler falan ediyor ya 95 tane dupe-wipe gördü diye......neyse artık en fazla olsa bırakırım oyunu.zaten okul bitmek üzere iş hayatı ellerden öper bu iş de bırakmak için sebep olur.Allah ' ın lütfu bu sanırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

insan upgrade özürlüsü olunca işte gidip pazardan alıyor...upgrade işini bilen adam da olmayınca çevremde başka çare kalmıyor.Yeni bir klana girdim bakalım eğer oradan upgrade işini bilen varsa yaptırmaya çalışırım ama olmazsa da olmaz artık napalım.gb alıp item alsam die düşünsm ona da güvenemiyorum çünkü bir kere silindi artık.para verip de alırsam itemi ve gene giderse herhalde iş bir vizeyle abd biletine bakar :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...