Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

solyaris[tarkovski]

OutTrader

Öne çıkan mesajlar

bu filmi buyuk bir hevesle netten indirdim avi previewdan'da bakmamistim ,oturdum izlemek icin ehehe bi baktim rusca!tabi altyazi sitelerinde fln aradim 2002 versiyonu icin varken bu film icin yok.25 fps bu arada film buldugum bi kac taneside 23tu.

altyazi olayini derinlemesine bilen yada filmin delisi olup cevrisini yapan varsa !?..[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

simdi film aslinda guzel ama film cikmadan 2001 cikio ve tarkovski cok ozenio bu filme filmi o havaya sokmak icin bozuo anladigim kadariyla film gereksiz derecede agir olmus ve biraz konudan sapmis ama tarkovski filmi yani cok merak ediorum filmi bi solaris delisi olarak filmi izlemem lazim!

bahsettiginiz olayda soole gerceklesio sodenberg'un basin aciklamasi yaptigi bi oturumda bizim turk elestirmende kalkio "film cok sıkıcıydi, ne bu filmmi!" fln dio tamam film sıkıcı ama george clooney cidden zorlanio cekimde kolay bi rol deil herifin aldigi ztn filmdeki oyunculuk cok ii.Tabi kizio ve atlio "asil sıkıcı olan sensin" fln gibi bisi dio daha dogrusu bagrio![ayni elestirmen uzaka iyi diodu sanki o cok eglenceli bi film][hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...