Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

magesi olan yardım etsın pls :p

PaMiR

Öne çıkan mesajlar

normal olarak mesela
dual rom
dual w.e
belt tamamen tercihe kalmış (şahsen kekuri belt)
lycoan +6
dd +3/10 (25kasma bulamazsın :P)
+8/15hp set (geçen +9 gördüm pöff one öle 190hp adasfda)

pet mage dersen
+7/12hp complete (pad bölümü crimson goblin)
+6/25 dd crystal
+7 elixir

jewellry bölümü sana kalmış o kdr defans warken takıları abartmaya gerek yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

mage earring olayına değinmek istiyorum. adına bakıp da kanmayın. ME yalan item. özellikleri fıs. en azından o paraya değmez. staff wiz +9 olsun. paperda tabi. ayrıca 10 dd helmet yerine +8 hp helmet kullanmak daha yararlı. 10 dd hiçbi işe yaramaz. hp fazla olduktan sonra sinler kesemiyo zaten. bi de not, 64 + en iyi lvldır paper için czde. 255 m oluyo. kodunmu tam koyuyosun yani
Sosyal ağlarda paylaş

mp set sadece bu işe yarar ; "Koca bir hiç" sadece mob keserken takılırki daha rahat kesilsin die mage ztn nerde kasar ya harpy ya troll ya apos

apos ve trollde sen wurmazsın harpyde tek mage ön plandadır o kdr mage wuruo ztn mp takmaya gerek yok hp wer hiç olmazsa daha fazla hp den yatmazsın :P (bugüne kdr 1kere mp set takmadım lwl kasarken , takanlarında ne oldunu gördük press ok adfasfasd)
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen can sıkıntısından (ki özellikle sabah 06.00 suları parti bulmak mümkün olmuyor) toplu Uruk hai, uruk blade falan kesiyorum tek başıma. Hp setlerle yatmıyolar tek novada. Mp set kullanmanız şart. Tronları tek tek kesmek durumunda kalıyorum, ki onda das mp set gerekiyor çabuk kesmek için.
Ayrıca harpylerde ks'ye maruz kaldığınızda hemen hp yerine mp leri takıyorsunuz ve daha az exp kaybediyorsunuz. Her paper mage mutlaka mp set bulundurmalı yanında. Kullanacağı iyi seçsin yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...