Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

my name is earl

Sensible

Öne çıkan mesajlar

CNBC-E'de Salı günü vizyona girmiş harika bir komedi dizisi. İzlemenizi tavsiye ederim. Kendisi bir sitcom değildir.
Konusu da şöyle:
Bu zamana kadar hertürlü haltı yemiş fırlama,umursamaz,çanta falan çalan,bira içmekten başka pek bi fonksiyonu olmayan kahramanımız Earl birgün kendisine vuran 100.000 dolarlık ikramiyeden ve tv'de izlediği bir programdan sonra değişmeye karar verir,iyi şeyler yapması gerektiğini düşünür.Karma felsefesini kafasına takan Earl kendisine uzunca bir iyilik-hata düzeltme listesi yapar,uygulamaya koyulur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şeye koptum ilk bölümde;

Barda öpüşürlerken:
Earl: Müthiş göğüslerin var Peggy
Joy: Adım Joy!
Earl: Müthiş göğüslerin var Joy
ve öpüşmeye devam ediyolar :D

bi de kendime geldiğimde joy'un x aylık hamile olduğunu farkettim... bu bazılarınız için içkiyi bırakmak için güzel bir sebep olabilir fakat benim için içkiye devam etmek için güzel bir sebep :D:D

mükemmel bir dizi kesinlikle izleyin :D
Sosyal ağlarda paylaş

sensible bir olayı atlamış bu adam kurutemizlemeciden kıyafet çalan temizlik die bir kavramdan uzak olan umursamaz adamın tekidir bir gün kazı kazandan 100.000 dolar kazanır ve tam mutluluktan havaya uçarken yaşlı bir teyze arabasıyla buna çarpar ve 100.000 dolarlık kazı kazan kaydı gözlerinin önünde uçar gider sonra hastaneyden izlediği programda karma olayıyla karşılaşır ilgisini çeker ve karmaya göre yaşamak için yaptığı kötülüklerin listesini çıkartır liste eşşek kadar listedir tabi sonra ilk iyiliğini yapar ve yerdeki çöpleri toplar tam çöpe atar ve kazı kazan kartı yerde sürüklenerek ayağının önüne gelir işte karmanın gücü diyerek iice karmaya kaptırır kendini her bölümdede karmanın işlevselliği görülür mesela1.bölümden alıntı: bir arkadaşını çocukken çok ezmiştir bu earl çocuğu ezik etmiştir ve ilk olarak bu çocuun evine hayat kadını yollayarak bu hatasını telafi etmeye çalışır.Ancak kadınla hiçbir şey yapmadığını öğrenir bu ezik arkadaşının ve kardeşiyle evine giderler neden yapmadığına giderken earlin kardeşi çekmeceyi kurcalar ve sen kedilerle ilgilenen birine köpek göndermişsin der ve adamın eşcinsel olduunu öğrenir listesine göre mecburdur ve adamın özgüvenini kazanmak içingaybara gider ve yeni yeni adamlarla tanışmasında yardımcı olur vs. sonra saol earl der ve beni listenden silebilirsin diyerek earlın listesini bir nebze hafifletir vs.. ilginç bir dizi hoş yani izlenmeye değer bir dizi.

[ Mesaj 07 Şubat 2006, Salı - 22:52 tarihinde, paparnoz tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...