Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurovision 2004

Duke_Guybrush

Öne çıkan mesajlar

merak ettim nasıl olcak çok. athena ha. hıı. nasıl ki ya :)
işallah güzel temsil ederler. başarıalr dileriz..[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

1- Athena bence amatör ruhlu ska-punk (pop a da kaçtığı olur arada isteğe göre şerbet olayı sanırım)dur. Güzel, 12 dev adam kadar beyenilecek birşey yaparlarsa ilk beşe girerler sanırım.
2- Rashit son 1 yıl medyanın üstelemesi ile yıllar sonra undergroundtan çıkmış bir anaşo-punk grubudur. Bir çoğunuzun bilmedi gibi yurt dışında LP ve plakları vardır. Multi mükemmel bir parçaları olsada böyle bir organizasyonda yer alıcaklarını hiç sanmam. Rockncoke da ise Dead Kennedys gibi bir grubun alt grubu olmak için katıldıklarını zannediyorum ama Dead Kennedys'in niye cola nın bir organizasyonuna katıldığını hiç aklım basmadı![hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

Artık athena umarım Sertap'tan sonra başarılı olur.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

sertap erener göbek danslarıyla birinci olduğundan petek dinçözü koycaklardı, kafam atmıştı.
Athena'nın müzik türünü sevmessin, ama Athena güzel müzik yapıyor.[hline]Sessizliğimde az ama öz konuşurum.
Gevezeliğimde çok boş konuşurum.
Demek ki neymiş: "Bonecrusher SUS!"
Sosyal ağlarda paylaş

athena guzel bi gruptur son albumlerinde de guzel parcalari vardir ama bu grubun "yurovizyona" gonderilmesi bence yanlis cunku trt gecen sene kazanilan basarinin ardindan tekrar basari gelemsi icin unlu ve populer bi grubu hic bi eleme yapmadan secti.
bana kalirsa infeqtedinda dedigi gibi amator bi grup alinmaliydi ve ayrica belirli secmelerle belirlenmeliydi..seneyede sezen aksuya fln teklif goturecekler bu gidisle[hline][i]-->Four String Magic<--
[b]Talk to the hand
Sosyal ağlarda paylaş

hehe quamor +1
athena'yı ben de pek sevmem ama bişeyler yapabilirler gibi.1.lik olmaz da ilk 5 olur..[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Athena uymaz.Eurovision saçma ve gereksiz bi yarışma.Berbat pop şarkıları yarışıyo.Yani Athena sırıtır orda. Sertab değişik bi şarkıyla katıldığı için prim yaptı.Hala ABBA gibi şarkı yapmaya çalışan, hiçbi orjinalliği olmayan bi dolu moronun arasında fazla orjinal kaçar Athena.nez yada mustafa sandal daha çok uyar "eurovision ruhu"na...[hline]I can forgive and I'm not ashamed
to be the person that I am today..

Staind - So Far Away
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...