Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bana Bunlardan Al! [Bisiklet a.k.a. MTB]

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Babacım Bana bunlardan alırmısın?
Söz veriyorum;yine 68.9 u geçmiycem kronometrede!(Yalan!Ayarını bozarım meauh)
(Babacum Atlama,2. yarılırım :))

ps:Resimlerin Açılması uzun sürer!

Ben Ölem Baba Vıy vıy vıııyyy

*! Deriiiiin Derin Aşklara Dalaaaaaar Gider...*[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
i am in love with loneliness..Elv En Melu Uei!

Sosyal ağlarda paylaş

Ahhh ahhh eskiden ne güzel kendi toparladığım bir bisikletim vardı :-( Onunla nerelere gitmiştim bea. Çınarcıkda yaylaya bilem çıkmıştım karda kışda. Ahh ahhhhhh... içimi hüzünle doldurdun yav. Geçirdiğim iki ameliyettan sonra bir daha binemedim o naneye ya ben ona yanarım :-([hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

en yüksek hızım neydi kesin olarak hatırlamıyorum ama 70 küsurlarda bir şeydi. Bir çınarcık dönüşü deli gibi yağmur yağarken fazla hızlanmıştım. Bir noktadan sonra fren yaparsam öleceğimi hissettiğimden tek ettiğim duğa önüme araba çıkmamasıydı, arkadan girerdim kesin :-) Durduğumda hala adrenalin en üst seviyedeydi, ne biçin tırsmıştım ama. Uzuzn sürede takometreyi sıfırlamamıştım. Heyt bea MITY2 Cateye kullanıyordum, zamanının Türkiyedeki en iyilerinden[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 22 Şubat 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
Bisikletini kendin yapmakla hazır alıp kullamak çok farklı şeyler kıyas götürmez[hline]
I get knocked down
But I get up again

Hehe Kesinlikle katılıyorum :))
Ama Alttaki Bebek Süfer bişi...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

i am in love with loneliness..Elv En Melu Uei!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 2-3 sene önce bi merak saldıydım bu bisiklet olayına sonra gittim para biriktirdim XTR'ın bütün komponentlerini getirttim kısa süre kullandım ve hevesim geçti.. geçenlerde bi süriyim bebeğimi dedim ve birde baktım ki bebek falan kalmamış. Baya üzüldüm.. bundan sonra hayatta almam o kadar pahalı komponent.. boşuna para[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...