Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süreyya 2. oldu =(

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

iyi de tabi ki üzülücem 2. olduğu için. birinci olucak gücü varken ikinci oldu çünkü.
hadi dicem gücü yetmedi rakipleri daha iyiydi ama sadece yalan, kendimi avutmak olucak.

süreyya kesinlikle daha iyi diğerlerinden. ama taktik hata/az yarış koşmak yüzünden 2. oldu[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

2.lik müthiş bir başarı ama 1.lik beklerken sadece teselli
Süreyya'nın özel durumu olduğu tüm gazetelerde boy boy yazıyor yazık kıza ya...hoş birşey gelmedi bana...[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 02 September 2003 21:44 tarihinde demiş ki:

Sonuncu olsa daha iyiydi ne diyim.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

yani...sabo +1[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 02 September 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
türkiye reklamını çook iyi yaptı merak etme, bu yıl final hariç koştuğu bütün yarışları en önde fark atarak koşması ve 1. bitirmesi yeteri kadar reklamdı

ama finaldeki 1.'lik başarısının kaçması beni üzdü[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

merak ederim. dünya kupasında yapabileceğin reklamla konfederasyon kupasında yapacağın reklam arasında fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

e napalım beyler,yapamadı işte sağlık sorunu,ne var bunda,hiç bir türk atletin başaramadığı şeyler yaptı kız,2.likte buna dahil ama size beğendiremiyoruz,bilerek isteyekmi 2.oldu,paramı aldı 1.olandan,anlamıyorum nasıl bir mantıktır bu,ayıp ediyorsunuz,nankörlük,2.oldu,bravo,dahga iyi derece bekliyoduk,gelecek yıl olur umarız diyeceğinize neler diyosunuz,ayıp[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 02 September 2003 23:13 tarihinde demiş ki:
e napalım beyler,yapamadı işte sağlık sorunu,ne var bunda,hiç bir türk atletin başaramadığı şeyler yaptı kız,2.likte buna dahil ama size beğendiremiyoruz,bilerek isteyekmi 2.oldu,paramı aldı 1.olandan,anlamıyorum nasıl bir mantıktır bu,ayıp ediyorsunuz,nankörlük,2.oldu,bravo,dahga iyi derece bekliyoduk,gelecek yıl olur umarız diyeceğinize neler diyosunuz,ayıp[hline]less talk,more glock!

bizim dediğimizle senin dediğin arasında uzaktan yakından alaka yok.

kimse burda şerefsiz ahlaksız kahpe demiyor süreyya ayhana aksine destekliyor. fakat 1. lik için girdiği yarışmada üstelik daha önce rahat rahat fark attığı rakipleri karşısında 2. olduğu için göbek atacak halimiz yok. 1.lik için girdi 2. oldu başarısızlık bravo diyecek halim yok ama bu değil ki süreyya kaka kötü
Sosyal ağlarda paylaş

2.'lik başarısızlıkmı?kaç tane süreyya'nın seviyesine yetişecek atletimiz oldu

2. oldu diye süreyyayı "tü kaka"yaptınız,favori olduğu için illa 1. olmak zorundamı?açıkla nedir süreyya'nın başarısızlığı 2.olmasımı?önceki yarışlardaki başarıları yüzünden 1. olması nerdeyse kesindi evet,ama 2. olmasıda onu başarız yapıyosa yuh derim yani,ayrıca atletizm'de bu sadece süreyyenın başına gelmiş bir şey değil,favoriler illa birinci olacak diye bir kural yok,süreyye'yı elştirmek yerine ikincilile yetinip süreyya'yı desteklemeliyiz[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ikincilikle yetinmek ne demek? 1.lik elindeyken 2.liğe niye sevineyim? süreyyanın tü kaka olduğunu söylemediğimizi belirttim ama hala öle iddia ettiğimizi söylüyorsun.

olay şu 1. olmak elindeyse 2. olursan başarısızlıktır sevinmem. sen naim süleymanoğlu 2. olunca halil mutlu 2. olunca seviniyor muydun?

daha önce 2.mizin olmaması süreyya ayhandaki kapasiteyi azaltmaz. onun kapasitesi 2.liğin çok üstünde. diğerlerin üstün olduğunu zaten kanıtlamış. bu yüzden 2.liğe üzülüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

2.likle yetinmek zorundasın çünkü süreyya 2.oldu,isteyerek 2. olmadığına göre yetineceksin,yada çıkıp oraya kendin koşacaksın,hala anlamıyosun,1.olacağından emin olabilirsin bir sporcunun ama sırf bu yüzden 2.olduğunda onu eleştiremessin,en azından isteyerek 2.olmamışsa,

tabi sen çok farklı bir yöndende görebiiyor olabilirsin durumu "illa birinci olacak,illa birinci olacak,2. olursa suratına tükürürüm"diyosan o daha farklı tabi[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

lol abi senle tartışıulmıyor ki son 3 mesajımı birdaha oku. her seferinde öle demediğimizi söylüyorum sen de ehr seferinde süreyya kaka oluyor süreyyanın yüzüne tükürülüyor diyorsun.

e ne diyeyim ki lol

bak bir daha yazıyorum aynı şeyleri. kimsenin süreyyaya küfrettiği yok kimsenin ona tükürdüğü yok. biz 2. olduğu için üzülüyoruz. çünkü onun kapasitesi daha yukarıda. kapasitesinin altında birşeyi yapmak da başarısızlıktır.

bu sefer de anlamıyorsun sen daha önce kimse 2. olmadı süreyyanın yüzüne tüküremezsin deme lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

şampiyonada süreyya`yı geçip birinci olan rus çekilmiş zaten yarışmadan :) ( ee sonuçta süreyya dünya şampiyonunu geçicek kadın kaybetme riskini göze almadı anlaşılan ehe )

dünya şampiyonasında dedikleri gibi bi rahatsızlık durumu vardı bencede[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...