Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hep ciddimi bura

StarAdam

Öne çıkan mesajlar

"amcam minibüs alacak ne marka olsun?" gibi konular konuşulmaz.. ;)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

post kasanları sevmeyiz
amaçları doğrultusunda cevap bekleyenleri severiz
post kasanları sevmeyiz
eğlenmeyi sevenleri severiz
post kasanları sevmeyiz
birbirimizi severiz
post kasanları sevmeyiz
foruma sıcak yuva atmosferi katmayı severiz
ama post kasanları sevmeyiz[hline]Kenderleme, 05 August 2003 18:15 tarihinde demiş ki:
bu bard tam cem uzan olcak yannız
Sosyal ağlarda paylaş

Yani geyiğin de bir dozajı vardır. Su içtim diy bir thread açmak geyik değil, saçmalamaktır. Belli bir düzeyde geyik yapılır. Zaten pekde ciddi, resmi konuşulmaz burda nerden vardın ki o kanıya.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

belli ki staradam'ı pek tanıyan yok, soruyu neden sormuş anlaşılmamış gibi.. ;)

benim bildiğim kadarıyla kendisi tolkien fantezi edebiyatı için neyse "su içtim dilim yandı" ekolünün osu.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

estel şöyle izah edeyim, bunda da olmazsa bildiğim iyi bir fizyoterapist var.. :)

staradam kardeşimizi snn konu dışı'nı geçtiğimiz yıllarda takip edenler "su içtim" başlıklarını ilk açan ve zilyon tane ban yiyen kişi olarak hatırlayacaklardır. esasen "su içtim" dragonlance gibidir yani sonradan zorlama yazılan bişidir şan şöhret için, olayın lotr'u "amcam minibüs alacak ne marka olsun?"dur. ve ilk başlatan kişi de staradam'dır.. :-p

keşke o başlıklardan bir tane kaydetseymişim, ne demek istediğimi anlardınız.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 06 September 2003 00:30 tarihinde demiş ki:
bi de hella sari halojenleri taktik mi karlik'a..

allah..[hline]Külliyen Yalan...

hehe
çaktırma =P[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin

[Bu mesaj hella tarafından 06 September 2003 00:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem_Verigi: Post sağa, post sola. Unutma Sam-san, post sağa, post sola. Bütün forumu.[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

gayet de ciddi bir komünüz burada ciddiyetsizlik yapanları cıvıkları sevmeyiz onları nektarın cıvıkyerleri gibi bıçaklarımızla söküp atarız

hmmm nektar da lezzetliymiş...

ne diyordum... ha evet bizciddiyiz gayri-ciddilerle karıştıramyın lütfen[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Nail in my heart
From my creator
You gave me life
Now show me how to love
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 06 September 2003 00:53 tarihinde demiş ki:
bizler tavşanlar gibi samimiyiz. çok b@b thé kénk insanlarız

ben mi çok fesat düşünüyorum yoksa sen mi fesatsın?
"Neden tavşan hayvanını seçtin samimiyetimizi örneklendimek için?"
Bu sorunun cevabını alabilir miyim? Merak işte :D[hline]Kenderleme, 05 August 2003 18:15 tarihinde demiş ki:
bu bard tam cem uzan olcak yannız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...