Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her sey hiberniada gerisi bos

Soth

Öne çıkan mesajlar

Gerci pry de denedim ama thalionun demesine göre ex de de böleymis o denedi hepsini cünkü:) midler de grup mantigi yok cok rahat kesebilecegimiz grplar bizi harciyo albler biraz daha olumlu bu konuda ama hic bi ırk hibernia gibi degil:) o yüzden döndüm tekrar carternas ıma:) aksamda bi bm ile ben 4 mid kestik gaza geldim hehe[hline]Carternas the Champion Hib/Ex.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok beğenmedim o eld'i sorunlu o..

Dün gece Beuwolf, Gesp, Neenar vs. hepinizin bi death mesajlarınızı okudum odin's de.. o sırada amg deydim tüh dedim keşke ayrılmasaydık hmg den :P[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden [R.I.P]
RnZ lvl50 Skald RR4L6
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

lol ben pbaoe'ler ile nasıl başa çıkacağımı öğrendim de hala mid'lere öretemedim :)

Hiç bulaşmadan mezzliyorum bırakıyorum dr00d ve warden'a dalıyorum o arada bizim guild'in tank'ları sizin tankları temizliyo en sona pbaoe'leri bırakıyoruz grupta en azından 1 tane slammer oluyo caster'ları ona havale ediyoruz.. sonra çöküyoruz hep birlikte ama ne yazıkki random grup olduunda veya bizim guild grubun yanına 1-2 farklı grup geldiğinde genelde malın teki çıkartıyo pbaoe yi mezzden :(

Benim killed by Rnz mesajları çık fazla geçmiyor çünkü genelde dier mid'ler gibi gözü kapalı gördüğüme dalmak yerine hedef seçiyorum.. ilk birkaç saniye durup bard, druud veya warden'a mezz atabilmek için fıesat kolluyorum.. o arada zaten grup ya milleti temizliyo yada geberiyo. :) ama çoğu zaman dr00d veya warden'ı mezzlediğimde grup galip çıkıyo o combattan..

SR'ın pelerinini biliyorum zaten gözlerim arıyo hep o pelerini ama nafile.. denk gelemedik bi türlü.. Eski guild arkadaşlarımı öldürdüm 4-5 kere Dark Order'ı içim cızz etti bakalım sizden birini indirdiğim zaman ne hissedecem :P[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden [R.I.P]
RnZ lvl50 Skald RR4L6
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...