Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] troll berzerk'i..

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya kardeşler şimdi ben güzelim sitemeize bakarak hareket ediyorum ama güncelliğini yitirmiş herhalde bazı bilgiler çünkü bir yanlışlık var. mountains için lvl 14 olur denmiş biricik lasa ama 14, 15, 16 olmadı 17 oldum yok kardeş imkansız. troll gördüm mü salavatı getiriyorum. panic dust kullanacak oldum anında koydu berzerk'i. berzerk'siz de demin biri 80 filan koydu mübarek..

lvl 17
attack 36
defense 69
skill 104
guts 111
charm 68
wits 72

eşyalar gudik kaldı da ben buralara giremezsem zaten nereden bulacağım eşya? 10 lvl önce bir mithril plate bulmuştum halen onunla geziyorum düzgün bişi de çıkmıyor goblin caves'den. dungeons'a girecek oldum rat tail felan çıksın diye orada da troll'ler bir yana madenciler atom bombası mı ne kullanıyor 100 canı bitirmişlerdi en son gittiğimde.

ne yapacağım ben yahu? snot'lar kastırıyordu en başlarda şimdi de troll'lere takıldık, giant neyim bişi yapamıyor bu troll ne be. yardım da edilmiyor heriflere..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Ewet site Epeydir guncellenmemis sanirim degerler bayagi degismis yeni halinde troller in berzerkinden kurtulmak icin yaptıgım tek sey vardı once ben berzerk atıyordum yada kacıyordum(tabi simdi salve bile kullanmiyorumda:P)
miner larda blast powder kullanıyor o yuzden ole kodumu oturtuyorlar bu arada istersen elindeki feary lere karsilik set ve silah takasi yapabilirim.. :)[hline]Absolute & Lonely....
Sosyal ağlarda paylaş

yok teşekkür ederim herhalde sıkılırım o zaman da böyle uğraşıyorum en azından.. :)

ben de berzerk'liyorum hemen de ben geberiyorum hemen her zaman ona çizik atamadan. kaçmaya da çalışsam yakalıyor ille ki. goblin berzerker'ler yeni yeni kolay gelir olmuştu şimdi de troll'ler çıktı başıma. bir de o wyvern'ler var ille mesmerize ediyorlar. keçiler ip yiyor hadiii geriye dön ip almaya kafadan 10-15 quest gidiyor keçi uğruna. hoşlaşmadım mountain'den doğrusu bu troll olayından, her defasında da yolunu bulana kadar 10-15 quest harcıyorsun ille..

neyse ben faery biriktireyim belki fikrimi değiştiririm sonra.. :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh Zaten Oyun Zevkin Kacmasin Diye Trade Teklif Ettim Kasicaksin Faery Kolay Bulunan Birsey Degil :))
Mesela Ben 2 Haftadir 1 Tane Faery bile Bulamadim Kafayi Yemek Uzereyim :p ayrıyetten dedigim gibi wyern den kurtulmak icin wits ini artirman gerekli zaten ben bu halimle bile wyern e saldirmiyorum cunku cikanlar tehlikeye atmaya deymeyecek kadar bulunan seyler aslinda her turlu kacis icin wits in yuksek olmali aksi taktirde sakata gidersin...[hline]Absolute & Lonely....
Sosyal ağlarda paylaş

heeh karakterimle bi gunluk questlerimde ( 108 quest ) 5 feary cıkardıgım oluo. 3 tanesini dungeonda yakalıorum 2 tanesi ya pandadan ya medusadan fln buluyorum. esya trade i yapmayın, yapıcaksanız da cok asmıs seyler vermeyin birbirinize, isterseniz boktan seyler atabilirim site, snake scale suit fln. 54 def -15 skill fln[hline]-Abi sen bunun için kafa yapar demiştin dimi?
=Evet
-Ben pırıl pırıl oldum ya...
Alexi_Septimus, 22 April 2003 17:59 tarihinde demiş ki:
abajura sıçıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

ohh beee ohhh beee
docks'a gititm de buccaneerler patlatmadan sea slippers ve serpent scale alabildim. dungeons'dan da rat tailwhip alıp onu flame ve luck'ladım da birkaç troll kesebildim en sonunda..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

heh ama en komiği ne oldu:

arada bir tane faery buldum yakaladım. tam docks'da 1 questim kalmış buccaneerlar patlattı. 111 guts ile daha vuramadan patlıyorum nasıl oluyor bu? sitede 50-75 filan denmiş de alakası yok, dungeons'da goblin minerlar da aynısını yapıyor..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

gidin 1 gunluk questlerinizle game kasın gutsu 120 nin uzerine cıkarın. cunku onlar 1 seferde 120 koyuyolar. 121 bile yeter, sora abanırsınz berserk di blast powderdı fln[hline]-Abi sen bunun için kafa yapar demiştin dimi?
=Evet
abajura sıçıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

e iyi de adamlarda 200 guts filan var, tek berzerk yetmez ki gebertmeye. zaten neye göre ayarlanıyorsa bazen sen berzerk'i vuramadan önce o vuruyor (bazen de sen) ve geberiyorsun..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ilk once atak yaptıgınızda patlatmıomu 120 hit i blast la? aynı anda siz de vuruyosunuz ya. ordan 200 u bi 140 a fln iner. artık bi berzerkle de oldurmeniz lazım[hline]-Abi sen bunun için kafa yapar demiştin dimi?
=Evet
abajura sıçıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

ya great pike'ı ne yapayım çift eli silah, giant maul'u filan çıkıyor da kalkan takmazsam yamulturlar tek berzerk'te..

rat tail whip'i flame, luck, bless, enchant manyağı yaptım da süper oldum ama gene berzerk'i önce vuramazsma dağılıyorum. wyvern'de zırt diye mesmerize ediyor kaçamıyorum. sonra ölünce thief insurance'ım kalmamış, (inventory kalabalık farkına varamadım) troll bir trading çekti don gömlek kaldım öyle, ginseng'ler gold apple'lar filan gitti..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Sam heuhe madem trading yapti refresh atsaydin :)
Ekrana bakacaksin diyelim ki su yazi cikti;

Troll starts trading...
Sam falls for it..

Iste burada ekrana hic tiklamadan direk sayfayi refresh edeceksin :) en son oyuna basladigin yerden baslarsin hic bisi olmamis gibi.[hline]"that's a fact. yes it is. without napalm death, you'd have no fear factory, machine head or cradle of filth and the luvvy-dovey ravey-davey dance would have remained untainted by the screaming 900mph politico-punk of berlin's totally mental digital hardcore bands. napalm death is to blame. curse them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wolfshade, 30 June 2003 20:46 tarihinde demiş ki:
Abi Sam heuhe madem trading yapti refresh atsaydin :)
Ekrana bakacaksin diyelim ki su yazi cikti;

Troll starts trading...
Sam falls for it..

Iste burada ekrana hic tiklamadan direk sayfayi refresh edeceksin :) en son oyuna basladigin yerden baslarsin hic bisi olmamis gibi.[hline]"that's a fact. yes it is. without napalm death, you'd have no fear factory, machine head or cradle of filth and the luvvy-dovey ravey-davey dance would have remained untainted by the screaming 900mph politico-punk of berlin's totally mental digital hardcore bands. napalm death is to blame. curse them!"
bunlar oyunu p.ç eden seyler. anlatmayan yeni baslayanlara sunları. zevk alsınlar[hline]-Abi sen bunun için kafa yapar demiştin dimi?
=Evet
abajura sıçıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

eee ne anladım ben oyundan o zaman? bir-iki kere yaptım pişman oldum artık yapasım gelmiyor hiç..

rutter to hie brasil'ler filan çıktı da nasıl gidilir buraya? bir ara şansımı deneyeceğim belki güzel eşya çıkar, 1-2 kere ölmeye değer..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...