Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vikings basliyor! [CNBCe]

Volfied

Öne çıkan mesajlar

*Brezilya TV'sinden canlı bağlantı*

Goaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!![hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

super bisi olmakla beraber artik bundan sonra ayrica hastasiyim cnbc-e'nin

ayrica diger cizgi filmler de cabasi... Aah the Real Monsters ve Rugrats de bu sene cnbc-e'de yayinlanacak...

Rocko'yu da yayinlasalardi keske...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Sam spor bölümüne yazacaktın sanırım, yanlış yere yazdın (critical) haha[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

hafta ici her gun 18:30 nick kusagiymis cnbc-e'nin eylul dergisinde war hepsi ayrica 3 cizgi film daha war rugrats ve real monsters disinda... hatirlamiorum onlari (biri catdog du sanirim)

Ben Rocko'yu istiorum!

*!yuzsuzdur*[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bırakın onları
Futurama versinler !
en hayırlısı olur bence[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

dilbert a +1[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

pek sevmezdım ama cızgı fılm cızgı fılmdır... bu cnbc-e bıde yalnıslıkla yenı bıseyler yayınlamaya (veyahut southparkı hafta ıcı erken saate almak/marrıed wıth chıldern ı yenıden baslatmak) baslarsa hepımız sınıfta kaılcaz...

kesın karar verdım sam&arcane(max)[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

futurama pro7 avusturya'da yayınlanıyo...

dılbert+39(40 a tamamlansın)

rocko gecelrı 1.30 ta var hafta ıclerı[hline]Duxus
---------
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece halay çekebiliyorum hoppaaaa

İşte bu hiç bir bölüm kaçırılmamalı. İzlenmeli çaktırmadan mitoloji ile ilgili bişiler kapılır belki :)[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

closest one to aket atum
member of the Comachero enstitüsü
Sosyal ağlarda paylaş

Bukadar seveni vardı madem trt 1'de birkaç aya kadar yayınlanıyordu ozamanlar neredeydiniz? :)

Heidi'yi falanda koyacaklarmış. Bir şeker kız candy eksik. Benim hiç ümidim yok beğenileceği konusunda ama zaman gösterir elbette. Onları koyacaklarına Charles işbaşında yada Perfect Strangers'i koysalar çok daha iyi olurdu. İlla çizgi film diyorlarsa Dilbert'i tekrar etsinler. Başarı şansı daha yüksek.

Yanlış anlaşılmasın sevmediğimden değil ama o kanalda ve o saatte bence tutmaz.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Off. Süper ya. Ben hep vidyosunu kiralayıp izlerdim onları . Çok güzel ya yaşasın cnbc-e. (south parkın yeni bölümleri gelcek mi bu arada?)[hline]WtF!?!?!
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...