Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alttaki beni nasıl tanırsın ?

Sabrina

Öne çıkan mesajlar

evet! arıyorum.. eli yüzü düzgün. iri memeli ama memesine erkek eli değmemiş, helal süt emmiş olduğunu gösteren "hela-i süttiye 8001" sertifikasına sahip, namusunu hem kasık bölgesinde, hemi de kafa cenahında koruyabilmiş, son seçimlerde erbakan hocama oy verdiğini kanıtlayabilecek, 4-5yavru yapma kapasitesine vakıf ve nail olma arzusu ile yanıp tutuşan patüler arıyorum!

oldu mu kamil abicim?

habibimol da kullanıcı adım "balkanlarındonjuanı_maho76" mesaj atmayı unutmayın

[ Mesaj 26 Temmuz 2007, Perşembe - 17:27 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@marlon: şey değil miydi, warner bros çizgi filmlerinde dans eden uzun şapkalı kurbağanın ismi.

öeh, resmi yapıştırana kadar iki kişi girmiş :)

@dasaa: nickinin anlamını bulunca dünyaya barış getireceğim insan.

@arma: dillo.

edit rekoru. yokum nan ben.

[ Mesaj 26 Temmuz 2007, Perşembe - 17:41 tarihinde, Durotan tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 26 Temmuz 2007, Perşembe - 17:43 tarihinde, Durotan tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 26 Temmuz 2007, Perşembe - 17:43 tarihinde, Durotan tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

bilmem.. üç harfe rastgele bastım ben sadece

(bkz. klavye 2.satır 1,2 ve3.sütünlar)

haa.. ben değilmişim meğersem..

bi sn.. ben ben değilsem ben kimim.. dünya barışı getireceksem kofi annan veya senin anan olma ihtimalim nedir?

yavrum.. çocuklarım! çocuğum olmadan asla!

[ Mesaj 26 Temmuz 2007, Perşembe - 17:42 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...