Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alttaki beni nasıl tanırsın ?

Sabrina

Öne çıkan mesajlar

şimdi nilep le yunanistan maiden konserine gitmek için plan yapıyoruz.. dedi abii benim paşaport falan tamam.. dedim lam o paşaport değil.. pasaport.. ben ne diyom ki dedi..

işte ööle pasaport diyemez bu.. ha gidemedik konsere.. pasaportu hazı değilmiş.. vize de vermediler tabii

[ Mesaj 20 Nisan 2007, Cuma - 19:30 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu laraken -tanımazdan geliyo falan ama salla sen- bi de acaip uykucudur biliyon mu? geçen sene altınolukta yazlıktayız bi uyumuş.. ben öldü sandım bunu.. ööle derin uyur

ne karışıtırması sıkıyorum mütemadi

uykucudur..

bi de adetidir.. kızlarla konuşmadan önce gaz alsın diye iki duble içer.. malatya'dayız... o günde ramazan bayramı her yer kapalı.. güzel bi kız görde ama kız ööle bööle değil baba.. nası bişi bi görsen.

her neyse içki alacak yer yok.. dükkanlar kapalı.. gitti bu nerden bulduysa artık ispirto getirmiş az biraz da kolonya (ama bu kolanya der.. dili dönmez) neyse işte.. içti bunu tabi ZANK!! geçiçi körlük.. "abi gözlerim görmüyo!!" diyor aşktandır evladım diyorum.. "abii görmüyom ben" diyor.. kız çarpmıştır seni diyorum.. sonra bi baktım hakkaten görmüyor..

laraken bu kaç? (3 işareti yapıyom)
-abüiii görmüyoom..

neyse kız doktor çıktı da hem tanıştılar, hem mutlu oldular..

işte aşkın gözü körmüş bööle..

yaaa

[ Mesaj 20 Nisan 2007, Cuma - 19:45 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

babasının 6 mayıs 1937 tarihli hindenburg faciasından sorumlu olduğu öne sürülse de bunu hiç kabul etmemiştir. sadece 1dk 30sn'de alev topuna dönen ve 35kişinin cayır cayır yanarak ölmesine sebep olan bu facia yüzünden nileppezdel aile soyadı olan "zeppelin" i kullanmayı reddetmiştir. bu durum dedesi Graf von Zeppelin'in kemiklerini sızım sızım sızlatsa dahi o kararlıdır.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...