Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rutin:Angel

kingpin

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonecrusher, 13 July 2003 14:48 tarihinde demiş ki:
said:
hella, 06 July 2003 21:25 tarihinde demiş ki:
Ohoo. O lanetli fln dedikten sonra anlaşıldı ya ne olcağı sonunda =)[hline]G-power a.k.a gehena

çok zekisin valla o zaman ne diyim.

ölecek gibi gösterdiler.
ben de öleceğini tahmin ettim.
hiç birşekilde en sonunda öyle olacağı anlaşılmıyordu.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.

wtf ?
son 4 aydır fln 'pepelekçilere' eski olsun yeni olsun bişeyler oluyo ama..[hline]G-power a.k.a gehena
Sosyal ağlarda paylaş

yok hellacım cigerim bişi dememiş sen öle annadım deyince benim de içine dahil oldugum öldürülcek sananlar gurubunda allah allah biz salakmıyız fikri oluştu. 3 saat 10 dk kaldı angel'a[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

Orasi Guzelde Bide Hani Tam Spike ile Xander Kapistilar Ve Willow(boyle yazılıyodu dimi?) Onlara "Ayrılın" dedi ve 2 side ayrı duvarlara yapıstıktan sona willow un onlara gorevlerini soyledigi ses tonuna resmen asik oldum....
(Willow'a zaten hastayimda oyle Buyucu triplerine girdigindeki sesine asigim ya boyle bi ses tonu ne bilim iste guzel)[hline]Absolute & Lonely....
Sosyal ağlarda paylaş

Çok iyi bölümdü. Angel'in gerçek şeytan tarafının ortaya çıkması felan.

Ben ilk değiştiğinde o dünyada o şekilde görünüo diye zannettim. Ama herifin bacağını felan parçalayınca kendinde olmadığını anladım ehhe.

Ben şu lahit'in çok konuşan üyesine ne yapıcaklar onu merak ediorum.

Lahit lafını çok kullanıo kim çeviriosa. Buffy'nin bir önceki bölümde Willow saklandıkları evin içindeki bozuk telefonu büyü ile çalışır hale getirdikten sonra Spike "Lahitimin kapısı gıcırdıyordu, gelip bi el atarmısın ?" demişti.

Anlamadım bu lahit'in tam olarak ne anlama geldiğini.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...